Pomáháme značkám růst a klientům generovat profit. Náš tým je odborně zdatný ve všech disciplínách marketingové komunikace a dík tomu vytváříme kampaně, které fungují.

ACCOUNT EXECUTIVE pro reklamní agenturu WMC GREY

Jsi ideálně 1 rok na pozici Account Assistant/Executive v lokální reklamní agentuře? Umíš si řídit zakázky na menších klientech a dílčích kampaních? Jsi pravou a levou rukou account managera a dostáváš se postupně k složitějším komplexním kampaním, rozpočtům, strategiím nebo o tom minimálně už uvažuješ?

Nabízíme Ti stejnou práci, ale v novém prostředí s novými lidmi a na nových klientech! Umožníme Ti fungovat v režimu půl na půl HO/kancelář, tedy hodně svobody, která však vyžaduje vysokou míru odpovědnosti a organizovanosti. Pokud dáváš přednost trávit většinu pracovních dnů v moderních kancelářích, máme i vlastní bar, krásnou terasu a běžeckou dráhu na střeše! Záleží jenom na Tobě.

WMC Grey, 70 lidí, full-servis reklamní komunikační agentura, otevírá ACCOUNT EXECUTIVE pozici.

Lokalizace ve Visionary u metra Nádraží Holešovice, fajn tým, někdy trocha toho soutěživého napětí mezi kreáčem a accountem, s čímž si určitě se svými zkušenostmi poradíš nebo Ti Tvůj account manager ochotně pomůže. A nejen v této oblasti. Grey spirit funguje. Víc o nás na www.wmcgrey.cz.

Co budeš dělat?

  • Zadávat práce do kreativy a DTP na ONLINE- microsites, videa, fotoseriály, PPC kampaně, sociální sítě, ATL kampaně – tisk, outdoor, rádio, BTL kampaně – POS, eventy, promo akce
  • Prezentovat stav projektů klientům
  • Spolupracovat s nadřízeným a týmem na návrzích strategií a konceptů
  • Administrativu a reporting

Splňuješ-li naše představy, ozvi se!

Těší se na Tebe celý GREY a Magdaléna, ejčáristka


Informace o pozici

Společnost
WMC Praha, a.s.
Adresa
Plynární 1617/10, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Asistent v médiích, reklamě, PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

WMC/GREY, Magdaléna Špalová
773 581 122