Jsme vlastně docela malá, docela česká a docela šikovná výrobní firma, skupina nadšenců a profesionálů, kteří věří v detailní zpracování, sílu precizní lidské práce a především v dotažené produkty.
Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme produkty pro moderní (nejen) kanceláře.Od přípojných a nabíjecích panelů do stolů až po vlastní chytrý systém rezervací a správy celých prostor.

Do našeho různorodého týmu hledáme Grafičku/Grafika, s dobrou orientací ve webovém prostředí a zájmem o UX/UI.
Člověka, který se nebojí převzít kontrolu nad vizuálem firmy od obalových materiálu a produktových listů po WEB a vizuál vlastní appky.

GRAFIČKA/GRAFIK se zájmem o UX/UI

Koho přesně hledáme

Kreativce s bohatou zkušeností s tvorbou grafiky (nejen) pro online prostředí. Člověka, který dokáže rychle nacítit vizuální identitu firmy, rozvíjet jí a bude zapálený do propagace značky a produktů.

Co vás čeká:

  • Budování a rozvíjení brand vizuálu a zvyšování povědomí o něm nejen na českém trhu
  • Kompletní grafické návrhy: obalových materiálů, letáků, technických i produktových listů, infografiky či newsletterů
  • Spolupráce s webařem na UI designu webu, eshopu, konfigurátoru
  • Participace na vývoji UI/UX vlastní aplikace a portálu pro nové produkty smartoffice
  • Spolupráce s externími dodavateli na složitějších zadáních
  • Spolupráce na marketingové strategii pro další období

Co uvítáme

  • Vynikající zvládnutí grafických programů Photoshop, Illustrator, InDesign…
  • Cit pro grafiku a vizuální styl firmy
  • Přesah do marketingu
  • Zkušenosti s návrhem řešení pro desktop a mobil
  • Zkušenost s návrhem funkčního UI
  • Proaktivitu, samostatnost a zodpovědný přístup
  • Kladný vztah k technologiím a nadšení pro reálné produkty
  • Dobrou znalost AJ, ostatní jazyky výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • Možnost seberealizace v kreativní práci a celkovém vizuálu značky a jejich produktů
  • Zázemí dynamické společnosti, mladý a přátelský kolektiv
  • Prostředí zajímavé výrobní firmy s unikátními produkty
  • Být součásti velkého vývojového projektu smartoffice/hybridní kanceláře kde se budou dít zajímavě věci

Společnost
PANCONNECT s.r.o.
Adresa
Olomoucká 601/51, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 38 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Grafik, Marketingová komunikace, Designer, Specialista marketingu, Online Marketing, UX designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PANCONNECT s.r.o., Tereza Drážníková