Co vás čeká

  • operativní komunikace se zákazníky (např. Globus, OBI, Penny, Kaufland, COOP Centrum, Prodoma)
  • sběr zpětné vazby od obchodníků a zákazníků
  • zajištění podpory prodeje a marketingové podpory
  • správa dat v informačním systému K2
  • příprava prezentací
  • vytváření nabídek
  • vyplňování zalistovacích tabulek
  • vyplňování dat v systémech zákazníků
  • vytváření nových prodejních konceptů (plánogramy)
  • kontrola a údržba listingů
  • příprava podkladů pro zákaznické e-shopy
  • komunikace a koordinace servisní agentury
  • řešení vratek a reklamací

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • požadujeme SŠ vzdělání s maturitou nebo praxi 2 roky na obdobné pozici• znalost Exel, Word, PowerPoint
  • dobré vyjadřovací a komunikační schopnosti
  • psychická odolnost
  • schopnost práce v týmu
  • orientaci na zákazníka
  • dobré organizační schopnosti
  • pečlivost, zodpovědnost a logické myšlení
  • chuť učit se novým věcem
  • aktivní přístup k práci
  • český jazyk - rodilý mluvčí
  • znalost anglického jazyka úroveň B2

Co vám můžeme nabídnout

  • nástup ihned
  • podporu a zázemí silné a stále se rozvíjející společnosti
  • práci na HPP
  • pravidelnou pracovní dobu v jednosměnném provozu
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • detailní zaškolení
  • možnost seberealizace
  • zaměstnanecké benefity
  • práci s moderními technologiemi
  • s odpracovanými roky dny dovolené navíc
  • firemní akce

Společnost
Z - TRADE s. r. o.
Adresa
třída Soukenická 93, Broumov – Olivětín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Z - TRADE s. r. o., Dana Čechová
+420 602 450 931
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.