Projektový manažer staveb, až 60 000,- Kč, nástup ihned

EKOTERM je společnost působící na trhu dodávek tepla, správy, výstavby a rekonstrukce technologických celků jako jsou kotelny, nebo vzduchotechnické systémy bytových domů, administrativních budov a hotelů takřka 30 let. V Praze zaujímáme přední pozici v oboru a náš kolektiv potřebujeme posílit o nové spolehlivé kolegy. Našim cílem není jen spokojený zákazník, ale také spokojený zaměstnanec. Jsme vždy připraveni zaměstnanci vyjít vstříc.

Co Vás čeká?

  • Vedení staveb a rekonstrukcí technologických celků
  • Odpovědnost za vedení montážního a servisního teamu
  • Vytváření cenových nabídek na rekonstrukce, opravy a jiné větší celky
  • Objednávky materiálu u dodavatelů
  • Objednávky prací u subdodavatelů
  • Zajištění opravy havárií
  • Vytváření týdenních/měsíčních plánu prací
  • Vedení porad

Minimální požadavky:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe v oboru minimálně 2 roky
  • Práce na PC
  • Důraz na pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Komunikativnost
  • Vyjednávací schopnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Platové ohodnocení:

až 60 000,- Kč / měsíc

Benefity:

  • Mobilní telefon, Notebook
  • Příspěvek na stravu
  • Automobil pro osobní účely
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sick day
  • Bonusy/prémie

Typ poměru: Práce na plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Společnost
EKOTERM - STAVBY KOTELEN s.r.o.
Adresa
Klánova 1431/61, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Project Manager, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví, Stavební dozor, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

EKOTERM - STAVBY KOTELEN s. r. o., Ondřej Lukeš
604 856 304