Baví Tě organizovat a často míváš dobré nápady, které posouvají věci dopředu?

Zvládáš pracovat na více úkolech současně a vždy je dotáhneš do konce?

Nabízíme příležitost, jak ukázat, co v Tobě je!

Asistent/ka CEO

Požadujeme:

  • Angličtinu na business úrovni (minimálně B2),
  • VŠ vzdělání,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • samostatnost, flexibilitu, spolehlivost, preciznost a trpělivost,
  • praxi v administrativě (velmi dobrá znalost MS Office),
  • orientace v základních ekonomických procesech,
  • zkušenosti v účetnictví výhodou,
  • v neposlední řadě příjemné a vstřícné vystupování.

Náplň práce:

  • Výkonná administrativní podpora generální a finanční ředitelky,
  • komunikace s tuzemskými i zahraničními partnery a společnostmi na denní bázi,
  • účast na poradách a pořizování zápisů,
  • zakládání a evidence dokladů,
  • komunikace s notáři, překladatelskými agenturami a úřady,
  • organizace služebních cest a správa kalendáře.

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti,
  • rozmanitost práce, prostor pro vlastní realizaci,
  • přátelský kolektiv, který ti vždy rád pomůže,
  • občerstvení na pracovišti (káva, ovoce…),
  • 5 týdnů dovolené,
  • po zkušební době stravenky a MultiSport karta,
  • možnost nástupu: ihned nebo dle domluvy.

Společnost
APOLLO GAMES s.r.o.
Adresa
V parku 2294/2, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Vrcholový management, Asistent/asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

APOLLO GAMES s.r.o., Barbora Kopsová
607 029 466