Hledáme nové kolegy na dlouhodobou spolupráci do týmu ve společnosti Ubiquiti se zaměřením na frontend a nebo full-stack vývoj.

Projekt UNMS

UNMS je systém pro management a konfiguraci sítí malých a středních poskytovatelů internetu (ISP) po celém světě. Aktuálně má přes 40 tisíc instalací a obsluhuje miliony síťových zařízení. Našim cílem je pomoci všem, kteří chtějí být poskytovatelem internetu, ale prozatím neměli technické znalosti něco takového udělat. Nemáme obchodní oddělení a ani typickou skupinu konzultantů. S uživateli se nescházíme ani nám netelefonují. UNMS vytváříme zdarma pro kohokoli, kdo používá naše zařízení, ať je v USA nebo v Nepálu. UI/UX musí být takové, aby ho kdokoli pochopil, a proto mu věnujeme tolik energie, kolik je potřeba. Aplikace je kompletně programovaná v Praze a Plzni. Ubiquiti má několik desítek poboček a patří mezi největší světové výrobce HW pro poskytovatele internetu.

Náplň práce

  • Implementace nových funkcí, nebo obrazovek podle designů pomocí JS / React / Redux, případně Node.js / PostgreSQL. Každý má svoji doménu, která mu patří a za kterou je zodpovědný.
  • Nechceme psát dlouhé specifikace a udržovat komplexní dokumentaci. Dokumentace API se generuje z kódu a chování aplikace popisují obsáhlé testy, kde je důraz kladen zejména na e2e testy, které ověřují vše od UI kontroleru po to, že zařízení dělají to co mají.

Požadavky

  • Zkušenosti s JS, React, Node.js
  • Výhodou je znalost Hapi.js, PostgreSQL, Typescript, Docker
  • Hodí se znalost Linux/Unix (pro vývoj můžete používat Linux/Win/Mac), sítě

Nabízíme

  • Moderní kanceláře na Andělu s krásným výhledem
  • Občerstvení a obědy zdarma
  • Pružná pracovní doba, remote práce, home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy podle výkonu
  • Kolektiv vývojářů, který chce udělat ten nejlepší produkt. Maximální snaha o minimum procesů, žádné složité vykazování a podobné zvyklosti.

Společnost
Ubiquiti Networks (Czech Republic) s.r.o.
Adresa
U Prazdroje 2807/8, Plzeň – Východní Předměstí
Plzeňská 345/5, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Webdesigner, Webmaster, JavaScript vývojář, React vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, bez docházení do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, tělesně postižení, vozíčkáři.

Ubiquiti Networks (Czech Republic) s.r.o., Vilma Pařenicová