Sanaplasma s.r.o. je součástí nadnárodního celku Takeda, přední světové biofarmaceutické společnosti založené na hodnotách, výzkumu a vývoji v oblasti vzácných onemocnění, a působí jako součást divize plazmových center BioLife Europe.

Momentálně máme 11 plasma center po celé České republice.

VEDOUCÍ SESTRA ODBĚROVÉHO PLASMA CENTRA

Společnost sanaplasma s.r.o. je biofarmaceutická společnost s jedenácti centry na odběr lidské plazmy v České republice. Nedávno jsme se stali součástí skupiny Takeda, přední světové biotechnologické společnosti a působí jako součást divize plazmaferetických center Takeda BioLife. S celkovým počtem 11 odběrových míst máme největší síť plasma center v České republice.

KVALIFIKACE:

  • Vzdělání - Všeobecná sestra
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Praxe ve zdravotnictví

NÁPLŇ PRÁCE:

PROVOZ

  • Odpovědnost za zajištění provozu na úsecích: dárcovská místnost, laboratoř, vyšetřovna a recepc
  • Praktická znalost úkonů pozice zdravotní sestra - odběrový sál (zaškolíme)

PODPORA ZAJIŠTĚNÍ CENTRA

  • Plánuje a organizuje práci podřízeným pracovníkům
  • Hodnocení výkonnosti a nastavování akčních plánů pro zlepšení
  • Kontrola a dodržování předpisů SOP a BZOP
  • Účast na vedoucích poradách
  • Zajištění bezproblémového provozu plazmacentra ve spolupráci s manažerem a Vedoucím lékařem
  • Evidence a vedení docházky, reporting, pracovních úrazů, apod.
  • Plánuje a realizuje schůzky s personálem (1-1)

NA OPLÁTKU VÁM NABÍDNEME:

  • Plně hrazené stravenky
  • Měsíční příspěvek na volnočasové aktivity (program Cafeteria)
  • Měsíční příspěvek na dopravu
  • Platforma pro ohodnocení svých kolegů a současně být ohodnocen, následné body lze přeměnit na dárkovou poukázku
  • Roční bonus před letními prázdninami
  • 25 dní dovolené
  • 3 Sick Days
  • Příplatek za sobotu nad rámec zákona
  • Laptop a telefon s neomezeným tarifem
  • Teambuildingové aktivity

Těšíme se na Vás!

Společnost
sanaplasma s.r.o.
Adresa
Řeznická 1332/7, Liberec – Liberec I-Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Vrcholový management, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie, Zdravotní sestra, Vedoucí/manažer lékárny, Vrchní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.