L´Institut Guerlain, luxusní kosmetický salón v centru Prahy zaměřený na kosmetické služby a prodej exkluzivních parfémů, hledá ASISTENTKU PRODEJE/ VIZÁŽISTKU.

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání,
  • AJ podmínkou,
  • maximální orientaci na zákazníka,
  • vstřícné jednání,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • zodpovědnost,
  • vysoké pracovní nasezení,
  • samostatnost,
  • časová flexibilita.

Výhodou:

  • Vizážistický kurz

Náplň práce:

  • zajištění chodu recepce
  • uvítání a komunikace s klienty
  • práce s pokladním systémem
  • doplňování zboží a starost o vzhled prodejny
  • budete poradcem ve světě exkluzivních vůní, dekorativní i pečující kosmetiky Guerlain
  • účast na interních školení o produktových novninkách a technikách líčení

Nabízíme:

  • HPP,
  • perspektivní a zajímavou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí,
  • možnost osobního a odborného růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení.

Společnost
FACE AND BODY SERVICES spol. s r.o.
Adresa
Dlouhá 704/18, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Služby, Asistent/asistentka, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel