Hledáme komunikativního a vstřícného člověka, kterého baví práce s lidmi. Koordinátor dobrovolnictví zajišťuje komunikaci, vztahy s veřejností, nábor a výběr dobrovolníků, včetně jejich personální agendy. Pomáhá uvádět dobrovolníky do činnosti, včetně zaškolení, navíc pro ně a pro veřejnost pořádá další zajímavé akce, včetně jejich motivování a oceňování.

Koordinátor mimo přímé práce s dobrovolníky vyhledává nové příležitosti pro výkon dobrovolnické práce, vede jednání se spolupracujícími organizacemi, vykonává nezbytnou administrativu dobrovolnických programů a pomáhá získávat externí finanční zdroje.

Pro tuto pozici požadujeme minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání (v humanitním směru výhodou), dobré organizační a komunikační dovednosti a příjemné vystupování. Vše ostatní naučíme a pečlivě zaškolíme. V případě nesplnění kvalifikačního předpokladu je nutné jej doplnit.

Kromě smysluplné práce v malém pracovním kolektivu nabízíme zařazení do 10. platové třídy a plat v rozmezí 21.260 Kč až 31.240 Kč, dle předchozích zkušeností

Navíc nabízíme zajímavé zaměstnanecké benefity, jako například příspěvek na stravování, možnost čerpání zdravotního a sociálního volna a příjemným bonusem je 5 týdnů dovolené. Také nabízíme stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí malé firmy.

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je trestní bezúhonnost, zaslání strukturovaného životopisu s aktuální fotografií a motivační dopis do 15. 6. 2021.


Informace o pozici

Společnost
Komunitní středisko KONTAKT Liberec, příspěvková organizace
Adresa
Palachova 504/7, Liberec – Liberec I-Staré Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 21 260 – 31 240 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Personalistika a HR, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Náborář, Project Manager, Trenér/školitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Komunitní středisko KONTAKT Liberec, příspěvková organizace, Mgr. et Bc. Marie Matějíčková
+420 485 244 991