Společnost MMT je zaměřená na vývoj, výrobu a prodej lékařských přístrojů pro urodynamická vyšetření. I když jsme společnost o cca 20 lidech, SVÉ přístroje dodáváme prostřednictvím dynamicky se rozvíjející sítě distribučních partnerů do celého světa, aktuálně se jedná o více než 60 zemí.

Technická podpora zákazníků - zdravotnické přístroje-JUNIOR

Máte zkušenosti s aktivní komunikací s klienty? Je Vaší předností technická zdatnost, zodpovědný přístup a jste rád/a součástí dobře fungujícího týmu? Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Pravidelná komunikace s distributory z celého světa (60 zemí) a řešení jejich požadavků
  • Po důkladném zaškolení našich kolegů na naše výrobky- schopnost vést aplikační video-hovory s našimi distributory
  • Administrativní zpracování technické dokumentace a vedení její evidence
  • Aktivní účast na mezinárodních prezentacích, školeních a kongresech
  • Tvorba a revize podpůrných materiálů
  • Práce ve firemním informačním systému QI (znalost výhodou), není podmínkou

 Jaká jsou naše očekávání?

  • Vysokoškolské vzdělání (min. Bc.), vzdělání technického směru - Vhodné i pro absolventy
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem (min. B2)
  • Kvalitní komunikační a prezentační dovednosti
  • Pozitivní přístup k práci, chuť rozvíjet své dovednosti
  • Schopnost rychle analyzovat příčiny problémů
  • Zkušenost na obdobné pracovní pozici ve zdravotnictví výhodou
  • ŘP skupiny B
  • Jaké benefity Vám nabízíme?
  • Jedinečné zaškolení na urodynamické přístroje, při schopnosti učit se novým věcem Vás náš odborný tým naučí vše potřebné.
  • Seberealizaci při různorodé práci v rychle se rozvíjející společnosti orientované na zahraniční trhy.
  • Dlouhodobou spolupráci a profesní růst v rámci společnosti, s příležitostí cestovat do celého světa.
  • Přátelský kolektiv s atmosférou rodinného podniku.
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby.
  • Mzdové bonusy a příspěvek na stravování.
  • Místo výkonu práce Olomouc, nástup možný IHNED.

Společnost
MEDKONSULT medical technology s.r.o.
Adresa
Pasteurova 67/15, Olomouc – Klášterní Hradisko
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Zákaznický servis, Lektor/instruktor, Pracovník help desku, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

MEDKONSULT medical technology s.r.o., Pavla Valentová
771 169 874