CeramTec Czech Republic s.r.o. jako součást mezinárodního koncernu CeramTec je dodavatelskou a prodejní organizací v oblasti vyspělých keramických výrobků se sídlem v Šumperku. U nás v CeramTecu pracujete s jedním z fascinujících materiálů naší doby – s pokročilou technickou keramikou. Tento materiál je použitelný od automobilového průmyslu až po lékařskou techniku a letecké technologie.

INTERNÍ AUDITOR/KA QMS A PROCESŮ

Co vás čeká

  • Stavba firemního systému kvality podle IATF 16949 a požadavků automobilového průmyslu.
  • Provádění interních auditů systému kvality a hledání potenciálu pro zlepšení.
  • V souvislosti s audity a kontrolami koordinovat a metodicky vést zavádění nápravných opatření a ověřovat jejich účinnost.
  • Nastavení vstupní kontroly materiálů a surovin dle požadavku IATF v prostředí SAP.
  • Podpora při řešení reklamací.
  • Podpora vlastníkům procesů při stanovování kořenových příčin a zpracování odchylek.
  • Řízení dokumentace.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít·

  • SŠ vzdělání technického směru/ VŠ výhodou.
  • Praxe na obdobné pozici v oblasti kvality požadována 2–5 let.
  • Zkušenosti s řízením systému managementu kvality dle IATF nebo min. dle ISO 9001.
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office (Excel, Power Point).
  • AJ nebo NJ na úrovni schopnosti komunikovat a prezentovat.
  • Prezentační schopnosti a dovednosti.
  • Schopnost pracovat v týmu, ochota učit se novým věcem a umět přijímat změny jako výzvy.

Výhodou bude, pokud budete umět

Kvalifikace Interní auditor vítána, ale není podmínkou.

Co vám můžeme nabídnout

  • Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení.
  • 13. plat.
  • Bonus za přítomnost.
  • Bodový systém Cafeterie až 4.000Kč ročně.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování.
  • Odměna za pracovní a životní jubilea.
  • Příspěvek na společenské a sportovní akce.
  • Možnost profesního růstu.
  • Sílu a stabilní zázemí mezinárodní společnosti CeramTec.

Společnost
CeramTec Czech Republic, s.r.o.
Adresa
Žerotínova 2827/62, Šumperk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, 13. plat
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CeramTec Czech Republic, s.r.o., Zuzana Kondělková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.