FOKUS optik a.s.
Tradiční česká firma, společnost FOKUS optik, jednička v oblasti oční optiky a péče o zrak v České republice, disponuje v současnosti nejrozsáhlejší sítí očních optik. Provozujeme 90 prodejen ve více než 45 městech po celém Česku.

Oční optik Olomouc

Oční optik

Do našich řad hledáme opět šikovnou kolegyni nebo kolegu!

Absolvoval jsi vzdělání v oblasti optiky? Je to oblast, která tě skutečně baví? Chtěl bys mít odborného mentora v osobě uznávané kapacity v oboru optiky? Máš výborné komunikační schopnosti a zákaznický přístup je u tebe na prvním místě?

V tom případě si tu na správném místě! Jednička na trhu oční optiky, Fokus oční optika, hledá mladé nebo zkušené oční optiky do svých moderních prodejen.

My, FOKUSáci, jsme si v životě vybrali péči. Nevybrali jsme si práci, vybrali jsme si řemeslo. OPTIKU. Staráme se o zrak našich zákazníků a každý z nich je naší odměnou, každodenním důvodem, proč si večer nastavit budík a ráno vstát do práce. Pokud to máš podobně a zároveň máš chuť se učit, stát se špičkou v oboru a guru pro své zákazníky a myslíš, že by si k nám skvěle zapadl, neváhej se nám ozvat 😊

Náplň práce:

  • Nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • Přívětivé poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Administrativní práce spojené s chodem optiky

Nabízíme:

  • Stabilní práci u jedničky v oboru oční optiky
  • Přátelský tým kolegů s profesionálním přístupem
  • Firemní akademie, kde se v každém semestru budeš zdokonalovat v odborných i komunikačních oblastech
  • Možnost podílet se na růstu společnosti
  • Firemní benefity
  • Brýle s výraznou zaměstnaneckou slevou
  • Motivující bonusový systém, který reálně ocení tvou práci

Požadujeme:

  • Vzdělání v oblasti optiky, případně adekvátní vzdělání v tomto oboru
  • Praxe v optice minimálně 3 roky
  • Pozitivní přístup k práci s úsměvem na tváři
  • Chuť na sobě pracovat a vzdělávat se
  • Ochota pomáhat a řešit požadavky zákazníků
  • Zkušenost s prodejem výhodou, není ale podmínkou, rádi vás zaškolíme

Dejte nám o sobě vědět, nástup je možný ihned.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se Vám určitě ozveme zpět. Těšíme se na Vaše nadupané zkušenosti a případné osobní setkání.

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Vážíme si každý jeden životopis. V případě, že se rozhodneme pro jiného uchazeče, nezoufejte, budeme rádi, když nás budete sledovat i nadále na naší stránce https://fokusoptik.cz/kariera/ nebo na facebooku https://www.facebook.com/fokusoptik a možná Vás osloví jiná pozice.

V případě, že jste nenašli nabídku, která by Vás zaujala, ale i tak si myslíte, že patříte k nám do FOKUS-u, neváhejte se nám i přesto ozvat a společně se s Vámi popovídáme o dalších možnostech.

Adresa
Olomouc
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Optik, Optometrista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

FOKUS optik a.s., Dáša Litvíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.