Ledovec, z. s., nestátní nezisková organizace hledá spolupracovníky do komunitního týmu Sociální rehabilitace Plzeň venkov. Vyhlašuje tedy

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

na pozici:

sociální pracovník/pracovník v sociálních službách

Popis pozice ve službě Sociální rehabilitace:

Pracovník bude členem komunitního týmu služby Sociální rehabilitace Ledovec a bude poskytovat podporu dospělým lidem s duševním onemocněním na jejich cestě zotavení terénní i ambulantní formou. Jedná se o týmovou práci na plný úvazek, případně po domluvě i méně.

Místem výkonu práce je Plzeň.

Požadavky na pracovníky:

- Kvalifikace dle zák. o soc. službách č. 108/2006 Sb. – sociální pracovník, pracovník v sociálních službách

- zralá osobnost, schopnost týmové práce, ochota učit se

- řidičský průkaz – aktivní řidič

Výhodou:

Zkušenost v práci s cílovou skupinou, absolvované výcviky a kurzy, pokročilejší užívání počítače, angličtina, časová flexibilita.

Nabízíme:

Profesionální, tvůrčí a zodpovědnou práci v přívětivé organizaci, péči o osobní a kvalifikační růst, pravidelnou supervizi.

Nástup dle domluvy.

Zájemci o uvedené pozice, zašlete prosím:

· strukturovaný životopis

· motivační dopis na téma „Co dává pomáhání mně, čím pomáhám jiným já?“ (do rozsahu 1 strana A4)

· efektivní kontakt (telefon a e-mail)

Vybraní zájemci budou průběžně zváni k výběrovému pohovoru.

Kontakt: Ledovec, z.s., Jana Hanusová

Společnost
Ledovec, z.s.
Adresa
Karoliny Světlé 463/13, Plzeň – Severní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Ledovec, z.s., Jana Hanusová