Farmaceutická výrobní společnost Interpharma Praha, a.s. (www.interpharma-praha.com) – člen japonské OTSUKA Group hledá pro posílení firemního týmu kolegy/kolegyně na pozici:

Analytik instrumentální analýza

Náplň práce:

· Samostatné vykonávání chemických analytických zkoušek, vyplňování a kompletace dokumentace o prováděných zkouškách

· Měření na instrumentech GC a HPLC, instrumentální analýzy

· Zpracování výsledků analýz

· Práce s LIMS – laboratorní informační systém

· Zodpovědnost za dodržování systému SVP a bezpečnosti práce

. Spolupráce na validačních/ verifikačních projektech

Požadavky:

· VŠ vzdělání – farmacie, chemie (vhodné i pro absolventy)

· Praxe v oboru analytická chemie

· Znalost práce na HPLC a GC výhodou

· Schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

· Uživatelská znalost práce s PC (MS Office - Excel, Word, Outlook)

· Jazykové znalosti / úroveň: AJ / základní znalost

Nabízíme:

odpovídající platové ohodnocení

možnost profesního růstu, kurzy angličtiny a další vzdělávání

5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba

stravenky, příspěvek na rekreaci dětí

možnost ubytování pro mimopražské zájemce

Vybrané uchazeče budeme do 1 týdne kontaktovat.

Společnost
Interpharma Praha, a.s., člen japonské skupiny Otsuka
Adresa
Komořanská 955/61, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: Chemický průmysl, Potravinářství, Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel