Ecologistics je globální poskytovatel služeb pro přeshraniční elektronický obchod. Společnost byla založena v roce 2017 v Jenči poblíž pražského letiště. S Fujian Zongteng Network Co.ltd jako naším strategickým obchodním partnerem v současné době provozujeme sklady o rozloze více jak 35 000 metrů čtverečních v České republice a 20 zámořských skladů a tranzitních center, které celosvětově zabírají více než 400 tisíc metrů čtverečních.
Ecologistics je rychle rostoucí společnost, která se zaměřuje na skladování, balení a přepravu zboží po celém světě.

Manager komunikace s čínštinou - Praha Západ

Co vás čeká

- pozice je nová a jsme otevřeni rozvíjení potenciálu konkrétního uchazeče, proto je možný přesah do více oborů

- komunikace napříč odděleními v českém i čínském jazyce psanou i mluvenou formou a to i přímo do mateřské společnosti v Číně

- organizace meetingů, eventů

- práce v interních systémech i v excelu

- příprava podkladů k reportingu

- komunikace a rozvíjení kontaktů s partnery

- monitorování trhu a práce se sociálními sítěmi

- administrativní práce

- účast na obchodních jednáních

- rosteme, proto se pracovní náplň může v čase upravovat

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- aktivní znalost čínského jazyka

- dobré komunikační a organizační schopnosti

- samostatnost, časovou flexibilitu, spolehlivost

Výhodou bude, pokud budete umět

- VŠ vzdělání

- zkušenosti s čínskou kulturou

- zkušenosti s tlumočením a překladem

- zkušenosti s prací v HR, logistice nebo obchodu

- ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout

- Zajímavou a zodpovědnou práci ve velmi rychle se rozvíjející společnosti s potenciálem i v dnešní době

- Důkladné zaškolení do našeho byznysu i do konkrétního odvětví

- možnost rozvoje v oborech HR, logistika, obchod

- Work–life balance

- Prostor pro vlastní nápady

- Přátelské pracovní prostředí, neformální atmosféru a férového šéfa

- Výbornou kávu, čaj a sušenky ;)

- Pružnou pracovní dobu s možností občasného home office

- Služební notebook a telefon s neomezeným tarifem

- Finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a jazykových schopnostech

- Bezproblémové parkování

- Možnost zajištění ubytování

- Stravenky formou paušálu (55Kč/den) a benefity prostřednictvím cafeterie (od 1500Kč/měs.)

- Nástup dohodou na HPP (možnost i zkrácený úvazek)

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání strukturovaného životopisu v českém a čínském jazyce.

Společnost
ECOLOGISTICS, s.r.o.
Adresa
Dobrovíz
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá), Čínština (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 75 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Personalistika a HR, Prodej a obchod, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Obchodní asistent, Personalista, Specialista logistiky, Kouč, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

ECOLOGISTICS, s.r.o., Karolína Neumannová