Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme kandidáta na pozici

INTERIM - Manažer nákupu/Supply Chain Manager - cca 6 měsíců

Nabízíme:

Výborné platové ohodnocení

Práci v mezinárodním prostředí

Požadujeme:

Praxi na pozici manažera nákupu ( příp. supply chain manažera, manažera logistiky atd.)

VŠ vzdělání (nebo SŠ s adekvátní víceletou praxí)

Praxe z technického oboru - např. strojírenství, výroba plastů, automotive výhodou

Zkušenost s řízením týmu specialistů / nákupčích

Plynulou znalost AJ

Náplň práce:

Vedení oddělení nákupu, supply chain

Řízení, rozvoj a optimalizace veškerých nákupních aktivit

Komunikace se stávajícími dodavateli, výběr nových dodavatelů

Zlepšení stavu oddělení

Reporting managmentu společnosti

Pro další informace kontaktujte naši společnost, rádi se Vám budeme věnovat.

Společnost
Doctor Talent
Adresa
Ústecký kraj
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Vrcholový management, Logistik, Ředitel/manažer logistiky, Supply Chain Specialist, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura