Kazimírka
Fryčovická 462
Praha 9 - Letňany

Tel.: 776 355 202
Email: sdruzeni@kazimirka.cz

Koordinátor příměstských tábor

Koordinátor příměstských táborů na měsíc srpen.

Jsme neziskovka s mladou partou lidí a tábory děláme hlavně srdcem. Jseš komunikativní, máš rád/a výzvy, pestrou náplň práce, jseš stále v pohybu a nezalekneš se občasných problémů, které lze vždy vyřešit?...

Hledáme pro letní příměstské tábory koordinátora na celý měsíc srpen.
Pracovní doba je 8 hodin denně (pouze ve všední dny) dle potřeby táborů v rozmezí 7,30 - 18,00 hod., často ale dny flexibilně rozložené. Fixně dané jsou vždy pondělky od 7,30 - 8,30 hod. a pátky 17 - 18,30 hod.

Místo kanceláře: Praha - Letňany

Náplň práce je velice
- koordinace několika skupin příměstských táborů
- v případě komplikací programu vyřešení (program je již předem vytvořen)
- komunikace s vedoucími skupin
- komunikace s rodiči i dětmi
- dohled a kontrola vedení skupin
- v případě onemocnění či vypadnutí vedoucího, záskok přímo u dětí
- předávání podkladů a přebírání vyúčtování od vedoucích

Požadujeme
- min. věk 20 let
- zkušenost s pobytovým nebo příměstským táborem alespoň jako účastník
- organizační schopnosti
- praxe s organizací menšího týmu lidí vítána
- velmi dobrá komunikace
- vztah dětem
- nekuřáctví
- zodpovědnost
- dochvilnost
- nadšení
- čas na zaškolení v červnu - dle domluvy
- osobní schůzku v Praze
- celodenní školení v sobotu 12.6. v Praze

Nabízíme
- příjemné a vstřícné prostředí neziskové organizace
- nejen práci, ale i zábavu

- velice zajímavou formu brigády, kde je velká různorodost, stále se něco děje
- výlety a návštěvy akcí, muzeí, zámků
- osobní přístup
- mnoho zkušeností
- zaškolení
- možnost potvrzení pro praxi,
- finanční odměnu v základu 16 000 Kč + osobní ohodnocení 3000 Kč
- možnost účasti na dalších placených brigádách organizace během roku

Společnost
Kazimírka z.s.
Adresa
Fryčovická 462, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Služby, Vrcholový management, Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor, Project Manager, Trenér/školitel, Vychovatel, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.