Jsme parta dobrých kamarádů z Brna vytvářející mobilní hry. Máme na kontě víc jak 160 milionů stáhnutí po celém světě a stále rosteme.

V naší branži platí, že “only sky is the limit” a tam i míříme. Velmi nám záleží na tom, aby jsme si na cestě za velkými výsledky užili kopec zábavy. To je pro nás velmi důležité a máme podle toho nastavené naše vnitřní hodnoty a způsob práce.

Přesvědč se tady: https://www.youtube.com/watch?v=MoFlIVpNFjk&feature=emb_title

Jak si tě představujeme:

Do Brna Hledáme parťáka Senior game designera rsp. producenta mobilních her, který je jak ryba ve vodě v oblasti herního segmentu (segment mobilních her) s business mindsetem. Je aktivním hráčem mobilních her, má perfektně zmáklý trh mobilních her především po trendové a profitabilní stránce, ovládá anglický jazyk slovem i písmem, nemá problém s otevřenou komunikací a oboustranou zpětnou vazbou, ale HLAVNĚ JE SYSTEMATICKÝ, UMÍ ČÍST DATA a ORIENTOVAT SE V NICH.
Budeš mít na starost výběr projektů a hledání opportunity. Definici a vize projektu kam s tím chceš dojít, návrh a gamedesign jednotlivých updatů, vyhodnocení a řízení projektů, přípravu roadmapy, analýza trhu a konkurence.

Čím vyvoláme úsměv na tváři?

6. hodinovou pracovní dobou, budeš mít více než 40 dní placeného volna ročně a nadstandardní platové ohodnocení.
Jsme dost imunní vůči ekonomické krizi a máme vytvořené rezervy, které nám pomohou přežít těžká období i v případě, že se situace náhle změní.


Výhodou pro tebe je:

Povědomí o herním marketingu, konkr. User acquisition
Orientace v herním enginu Unity (testování hry, úprava nastavení)
Orientace v programu: Excel, Firebase, Appsflyer
Orientace v analytických nástrojích: Google console, Appstore connectPokud si ten koho hledáme, neváhej, přihoď info o sobě a napiš nám. Nástup možný ihned :)


Informace o pozici

Společnost
TINYSOFT s. r. o.
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 1 800 – 3 200 EUR / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, UX designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

TINYSOFT s. r. o., Grigorij Tolkačev
+420 775 224 190
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.