Skupina IPMA se sídlem ve Wolfsburgu patří k nejvýkonnějším evropským společnostem zabývajícími se projektovým managementem. Se zázemím pracovišť a kanceláří v nejrůznějších zemích týmy IPMA celosvětově úspěšně pracují pro své zákazníky. Naše expandující firma s více než 220 zaměstnanci se specializuje na služby pro automobilový průmysl. Od svého založení v roce 2000 je skupina IPMA spolehlivým a velmi výkonným partnerem v automobilové branži.

Plánař lisovny

Pro našeho významného zákazníka v Gliwici, v Polsku, nyní hledáme:

plánaře lisovny

Náplň práce:

  • koordinace projektu v plánování lisovny: výlisky
  • zadání konkrétních úkolů přímo v závodě zákazníka
  • podpora projektu v celém procesu plánování
  • komunikace s dodavateli nástrojů
  • sledování kvality
  • sledování a vyhodnocování milníků
  • vyhodnocování změn v nástrojích od dodavatelů
  • vytváření datových listů a prezentací pro reportování výsledků zákazníkovi

Požadavky:

  • vzdělání technického směru (SŠ nebo VŠ)

  • základní znalost výroby nástrojů
  • dobrá uživatelská znalost PC (MS Office); výhodou znalost technických systémů Opel
  • nutná plynulá znalost AJ (komunikace se zákazníkem a s dodavateli v Číně i jinde ve světě)

Nabízíme:

  • smlouva na dobu určitou (1,5 roku)
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • možnost ukládání přesčasových hodin na hodinové konto a jejich čerpání ve formě náhradního volna, příp. jejich proplácení
  • věrnostní finanční bonus po 5 letech
  • vlastní služební byt
  • úhrada dojíždění každé 2 týdny

Nástup: léto 2021

Společnost
IPMA Česko s.r.o.
Adresa
Gliwice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 2 500 – 3 500 EUR / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Výroba a průmysl, Auto - moto, Plánovač výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.