Nejsme korporát, jsme malá stabilní firma s dlouholetou tradicí. Věnujeme se především vývoji a následnému provozu robustních informačních systémů, vývoji mapových aplikací a jiných softwarových řešení na míru a to především v oblastech inženýrských sítí, hydrologie, územního plánování a zemědělství. Hledáme nového parťáka do našeho zkušeného týmu vývojářů.

Vývojář aplikací v PHP | Nette

Náročnost zakázek se v posledních letech dramaticky zvyšuje. Požadavky kladené na vývojářský tým se tím také úměrně zvyšují, což vnímáme jako příležitost pro jeho posílení.

Hledáme vývojáře s pokročilou znalostí PHP (Nette), výhodou pak může být znalost PostgreSQL.
Serverová část našich aplikací běží v PHP 7.4, Nette 3 a Doctrine 2, využíváme taky knihovnu GDAL. Na frontendu využíváme React a TypeScript + TailwindCSS a TailwindUI. Plně využíváme Gitlab včetně automatického testování pomocí Nette Testeru a PHPStanu.

Pokud tě zaujala tato pozice a víš o sobě, že jsi iniciativní, samostatný a máš týmového ducha, neváhej se nám ozvat, abychom se mohli navzájem lépe poznat.

Hezký den,
Honza Blažek, HYDROSOFT Veleslavín s.r.o.


Informace o pozici

Společnost
HYDROSOFT Veleslavín s.r.o.
Adresa
U sadu 62/13, Praha – Veleslavín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


HYDROSOFT Veleslavín s.r.o., Jan Blažek
605 245 083