Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily.
Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ HYUNDAI, Auto Palace Butovice

Rozšiřujeme náš obchodní tým Hyundai v Auto Palace dealerství v Butovicích o šikovného kolegu, nebo kolegyni, pro kterou je obchodování výzvou a zábavou, užívá si přímou komunikaci se zákazníky a umí přesvědčivě prezentovat sebe i showroomové vozy. Doba se mění, takže zaměření na online nebo SME je vítáno!

Nejste to náhodou Vy?

Očekáváme od Vás zkušenost s obchodem - ideálně s prodejem nových nebo ojetých vozidel, zodpovědné vystupování, proklientské zaměření, flexibilní přístup, dokončenou maturitu a řidičák skupiny B.

Nevyžadujeme xstránkový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, nadšení pro automobily - tím nadchnete i zákazníka, selský rozum a velký drive.

Vaším úkolem bude přímý kontakt a komunikace se zákazníky na salonu; oslovení klienta v online světě; zpracování cenových nabídek včetně nabídek financování a pojištění a samozřejmě seznamování klienta s vozem při testovacích jízdách.

A co Vám za to rádi nabídneme?

Propůjčíme Vám své Auto Palace jméno. Věříme, že obchodování je styl života a určitá výzva, kterou správný obchodník potřebuje a proto máme nastavené férové ohodnocení, které se skládá z fixní a provizní části, kterou ovlivníte svou pílí. Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu. Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity. Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí.

Pokud Vás pozice opravdu zajímá, těšíme se na Vaši odpověď – věříme, že najdeme společnou řeč.


Informace o pozici

Společnost
Auto Palace Butovice s.r.o.
Adresa
Bucharova 1186/16, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Auto - moto, Obchodní asistent, Prodejce vozů, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel