AIRSTOP.CZ, s.r.o. je internetová CA, která se specializuje na prodej zájezdů od německých a rakouských cestovních kanceláří.

Konzultant prodeje zájezdů (25.000 - 45.000 Kč)

Název pozice: Prodejce zájezdů

Náplň práce: Specialista prodeje zájezdů – vyřizuje internetové, telefonické a osobní objednávky zájezdů; zajišťuje komplexní péči o klienta od doručení objednávky až po vystavení cestovní smlouvy, prodej doplňkových služeb, vyúčtování služeb CK; komunikace s cestovními kancelářemi.

Požadavky:
• velmi dobrá znalost němčiny nebo angličtiny
• čeština/slovenština - mateřský jazyk
• znalost slovenštiny výhodou
• min SŠ vzdělání
• praxe v oboru cestovního ruchu výhodou
• vynikající komunikační a organizační schopnosti
• uživatelskou znalost PC (Word, Excel, Internet)
• znalost a zájem o oblast cestovního ruchu
• spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupován

Nástupní termín: ihned (dle dohody)

Místo pracoviště: Lublaňská 40, Praha 2 (I.P.Pavlova)

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Nabízíme:
• platové ohodnocení až 45.000 (základ + provize z prodeje)
• částečně práce z domova
• příspěvek na dovolenou
• mobilní telefon
• příjemné pracovní prostředí - místo výkonu práce I.P.Pavlova
• možnost cestování za velice výhodné ceny
• 5 týdnů dovolené
• zázemí dynamicky rostoucí CA na trhu

Společnost
AIRSTOP.CZ, s.r.o.
Adresa
Lublaňská 689/40, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Prodejce zájezdů, Pracovník call centra, Referent, Pracovník back office, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.