Dobrý den!

Vítejte v Employment Express. Děkujeme Vám za Váš zájem o tuto pozici.

V případě, že splňujete požadavky, budeme rádi, když o následující pozici zažádáte. Můžete si být jisti, že se Vám dostane přátelských a profesionálních služeb, stejně tak jako rady pro Vaši budoucí kariéru.

JUNIOR PRODUKT PORTFOLIO MANAŽER, FMCG, location-free

Náš klient, přední zahraniční společnost působící v oblasti rychloobrátkového zboží, vyhlašuje výběrové řízení na pozici Junior Produktový Portfolio Manažer.

Pozice je ideální pro uchazeče přicházejícího z prostředí marketingu, který má touhu prosadit se na složitém, strategickém a špičkovém trhu, a posunout svou kariéru vpřed.

Cílem pozice je prosadit komerční úspěch v rámci portfolia přední světové značky spotřebního zboží.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za řízení portfolia produktů v dané kategorii, řízení jejich vzájemných vztahů a celkové stanovování role produktového portfolia na trhu
  • Nastavení cenové politiky
  • Hodnocení všech produktů z hlediska toho, jak navzájem fungují, analýza relativního výkonu produktů a stanovení, zda by společnost měla strategicky upřednostňovat tyto produkty na daném trhu a jaké mezery v portfoliu by měl být vyplněny
  • Analýza nejživotaschopnějších příležitostí pro stávající trhy, zvýšení výnosů, dosahování dalších obchodních cílů
  • Spolupráce s agenturami a zodpovědnost za kontrolu celkového budgetu

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Minimálně 3 roky stabilní praxe na příbuzné pozici v rámci podobné marketingové role
  • Analytické dovednosti jsou podmínkou, MS Excel by pro Vás měl být denním nástrojem pro práci
  • Anglický jazyk minimálně na úrovni B2, ideálně C1 – denní komunikace písemná i ústní

Nabízíme Vám:

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Bohatou kafeterii výhod
  • Možnost profesního růstu
  • Pozice je „location-free“, nemusíte být z Prahy.

Společnost
Employment Express, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Práce převážně z domova
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Marketingová strategie, Product Manager, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura