Úspěšná mezinárodní společnost vyrábějící interiéry pro letadla Airbus, hledá pro svůj závod na Borských polích vhodné kandidáty na pozici:

Design Engineer pro vodní systémy - Aerospace industry

Náplň práce:

  • Navrhovat, optimalizovat a vyvíjet vodní systémy pro letecké interiéry v CADu
  • Podílet se na jejich testování
  • Tvořit kompletní technickou dokumentaci
  • Neustále vymýšlet zlepšení a inovace současných výrobků
  • Spolupracovat s kolegy z technologie a výroby
  • Podílet se na projektech a dílčích úkolech

Požadavky

  • Znalost CADu – ideálně Solidworks, Excel a další programy z MS Office
  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Praxi v oboru (zkušenosti s konstruováním vodních systémů)
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Schopnost pružně reagovat na změny a bystrou hlavu, co má v záloze vždy alespoň dvě řešení
  • Systémové myšlení, zájem učit se, samostatnost, schopnost týmové práce

Nabízíme

  • Zajímavou práci na projektech pro letecký průmysl
  • Možnost spolupráce s výrobci letadel a leteckými společnostmi
  • Možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • Prostor pro profesní růst v oblasti Designu, Materiálů a Technologií
  • Moderní pracovní prostředí, mladý dynamický kolektiv
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Podnikové stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, bonusový systém Cafeteria aj.

Společnost
Safran Cabin CZ s.r.o.
Adresa
Univerzitní 1119/34, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.