Horton International Czech s.r.o. je celosvětově působící firma, která poskytuje svým zákazníkům kvalitní služby v oblasti vyhledávání středního a vyššího managementu, lidských zdrojů a rozvoje společnosti.

General Manager CZ & SK

Pro renomovanou zahraniční společnost, dodavatele technologických řešení pro chemický, potravinářský či farmaceutický průmysl a jednoho z leaderů na trhu aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici GM.

Generální ředitel pro CZ & SK

Náplň práce

· vedení týmu s cílem dalšího rozvoje působení společnosti na českém a slovenském trhu vč. segmentace, identifikace nových obchodních příležitostí

· vypracování tříletého obchodního plánu s každoroční editací, vytváření marketingových strategií a výhledového plánu na další rok a jejich realizace

· udržování dobrých vztahů s klíčovými zákazníky

· rozvoj svěřeného týmu, jeho motivace

· zajištění účinného finančního řízení v souladu s účetními zásadami a postupy skupiny.

· kontakt s odděleními firmy mimo ČR (např. marketing, finanční oddělení)

· spolupráce (na úrovni generálního ředitele) s ostatními společnostmi ve skupině

· zajištění dodržování správných právních postupů a zásad dobré praxe

· identifikace akvizičních příležitostí

· reporting

Kvalifikace

Vysokoškolské vzdělání ideálně technického směru, prokazatelné schopnosti v oblasti prodeje a managementu.

Zkušenosti

Předchozí zkušenosti z obdobné pozice v oblasti prodeje a/nebo marketingu v průmyslové oblasti B2B

Dovednosti

Plynulá znalost technické a obchodní angličtiny (slovem i písmem)

ČJ na úrovni rodilého mluvčího

Velmi dobré vůdčí, komunikační a prezentační schopnosti.

Místo výkonu práce

Praha, cestování převážně při návštěvách klientů v CZ/SK regionu.

Společnost
Horton International Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Generální ředitel, Country Director/Manager, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Horton International Czech s.r.o., Anna Pincová