Jsme nadnárodní společnost s hlavním sídlem ve Francii. V České republice s centrálou v Hradci Králové a dalšími 30 pobočkami po celé republice. Jsme B2B velkoobchod. Kromě elektroinstalačního materiálu nabízíme našim zákazníkům nadstandardní servis, který nás odlišuje od konkurence. Naší silou je stabilita, pevná vize a umění obchodu.

Vedoucí pobočky SONEPAR Prostějov

Vyznáš se v elektromateriálu či obchodě? Ať už díky škole nebo praxi?

Máš chuť připojit se k významnému hráči na trhu?

Jsi komunikativní, baví tě obchod, chceš se dále rozvíjet a právě hledáš novou práci s reálnou možností růstu ve stabilní společnosti? Pak se s Tebou rádi potkáme.

Jaká je hlavní náplň práce:

  • Vedení pobočky a týmu obchodníků
  • Reportování vedení společnosti
  • Průzkum trhu, mapování konkurence, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Oslovování a komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Obchodní činnost a podpora e-commerce
  • Podílení se na směrování naší společnosti

Požadujeme:

  • Vzdělání či praxi v oboru elektro nebo v obchodní činnosti
  • Obchodního ducha - pro typ společnosti B2B naprosto klíčové
  • Znalost - elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v oboru - výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Flexibilitu
  • Férové jednání a chuť pracovat
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Zaměstnání v úspěšné a stabilní firmě
  • Propracovaný systém zaškolení
  • Motivační ohodnocení
  • Benefity – 25+ dní dovolené, firemní akce, stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti a další
  • Po 3 letech ještě více dovolené a možnost příspěvku na penzijní/životní/úrazové pojištění
  • Příležitost - v nejlepším velkoobchodu s elektromateriálem široko daleko a prostor pro nové výzvy.
  • Fajn kolegy napříč celou společností
  • Podporu nejen během zkušební doby, ale i po ní

s o n e p a r Powered by Difference

Společnost
Sonepar Česká republika spol. s r.o.
Adresa
Olomoucká 3897/116, Prostějov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Zákaznický servis, Account Manager, Obchodní zástupce, Manažer prodejního týmu, Vedoucí úseku prodejny, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Sonepar Česká republika spol. s r.o., Mgr. Kateřina Všetečka
495 500 038