Kdo jsme?

Firma Lukáš Trade s.r.o. má dvacetiletou tradici. Jsme ryze česká rodinná společnost se sídlem v Třebíči a pobočkou v Jihlavě. Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobků určených pro instalace vodovodních, topných a plynových systémů a sanitárního zboží. Do našeho sortimentu patří bojlery, čerpadla, vodoměry, armatury, kotle a podlahová topení. Dále nabízíme vany, sprchové kouty, obklady, vodovodní baterie či koupelnový nábytek.

Pro naši pobočku v Jihlavě (Pávov), která se zabývá především oblastí obchodu s hutním materiálem, hledáme obchodního referenta/ku.

Co Vás čeká:

- Zpracování poptávek od zákazníků, tvorba cenových kalkulací, zpracování nabídek.

- Vystavování a potvrzování objednávek.

- Příprava dokumentace/podkladů pro vyskladňování zboží ze skladu.

- Skladová evidence, řízení skladových zásob, objednávání zboží/materiálu na sklad.

- Komunikace se zákazníky i dodavateli.

Jak to u nás funguje:

- Spolupráci uzavřeme na hlavní pracovní poměr.

- Budete mít pevné pracovní místo ve firmě.

- Projdete si školícím programem v rámci firmy – znalost produktů a poskytovaných služeb.

- Naučíme Vás pracovat v našem účetním systému POHODA.

- Hrubá měsíční mzda po zapracování 35 000 Kč.

- Co od Vás očekáváme?

- SŠ vzdělání, ideálně obchodního či technického směru.

- Schopnost empatie na navázání vztahu se zákazníky i dodavateli

- Dobré komunikační dovednosti

- Samostatnost, obchodní a matematické uvažování.

- Spolehlivost a důslednost.

- Znalost MS Office je nutnost, POHODA výhodou

Co vám můžeme nabídnout?

- Hlavní pracovní poměr. Práce na plný úvazek na dobu určitou 1 rok, následně doba neurčitá.

- 1. směnný provoz (6:30 – 15:00)

- Mobilní telefon

- Příspěvek na stravování cca 1500 Kč (dle počtu pracovních dnů)

- Zaškolení a doplňování znalostí

- Možnost osobního rozvoje

- Místo výkonu: Jihlava – Pávov (dobrá dopravní dostupnost zastávka MHD 100 m od pracoviště)

Vidíte se u nás? V takovém případě nám zašlete strukturované CV s průvodním dopisem přes tlačítko odpovědět – a dál už to nechte na nás.

Společnost
TRADE LUKÁŠ, s.r.o.
Adresa
Jihlava – Pávov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Strojírenství, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

TRADE LUKÁŠ, s.r.o., Ing. Kamila Brandejsová, MBA
+420 720 705 820