Oblastní charita Kutná Hora, středisko Charitní pečovatelská služba

hledá do svého týmu PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH /PEČOVATELKU

Předpokládaný nástup: ihned, nebo dohodou

Náplň práce:

Práce v pečovatelské službě:

- jedná se o práci v terénu, přímo v domácnostech uživatelů z Kutné Hory a okolních obcí, ve všední dny, v případě potřeby o víkendech a svátcích

- rozvoz a donáška obědů

- pomoc při úkonech péče o vlastní osobu – pomoc při osobní hygieně, oblékání, pomoc při podávání jídla a pití, polohování,

pomoc při použití WC

- péče o domácnost klientů – úklid, nákupy, praní a žehlení prádla

- doprovod k lékaři, na úřady apod.

Práce v sociálně aktivizační službě pro seniory a osoby se zdravotním postižením:

- příprava a realizace aktivizačních činností pro uživatele služby

Dále:

- administrativa související s poskytováním obou služeb (zápisy o provedených úkonech, práce s dokumentací uživatelů) a

s provozem střediska

- účast na poradách, supervizích, povinném vzdělávání

Požadavky a osobnostní předpoklady:

- trestní bezúhonnost

- SŠ s maturitou, případně SOU

- rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách výhodou, ne podmínkou

- zkušenosti s prací v sociálních službách výhodou

- řidičský průkaz sk. B a aktivní řidič PODMÍNKOU!!, platné očkování proti COVIDU výhodou

- ochota a schopnost poskytovat pomoc při hygieně u inkontinentních uživatelů

- pochopení a kladný vztah k seniorům a osobám se zdravotním postižením

- schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, trpělivost, lidský přístup, nekonfliktní povaha

- práce s PC na uživatelské úrovni

- ztotožnění se s posláním Charity

Nabízíme:

- práci na plný úvazek (je možné se domluvit i na zkráceném úvazku), pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (poté možnost prodloužení)

- flexibilní pracovní dobu, závislou na provozní době a rozpisu služeb

- zaškolení a pomoc při zapracování

- smysluplnou a různorodou práci

- 25 dní dovolené + 2 dny ředitelského volna (před velikonočními a vánočními svátky)

- možnost získání mimořádné odměny ke mzdě

- mzdové ohodnocení s ohledem na zkušenosti a praxi (nástupní plat 20 000 - 22 000, - Kč , po zkušební době

navíc osobní ohodnocení a možnost navýšení základní mzdy)

- úhradu vzdělávacích kurzů v rámci povinného vzdělávání dle zákona 108/2006 Sb.

Pokud máte chuť posílit náš tým, zašlete, prosím, Váš životopis a motivační dopis. Vybraní zájemci budou kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Společnost
Oblastní charita Kutná Hora
Adresa
Trebišovská 611, Kutná Hora – Hlouška
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 19 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.