V TÜV SÜD je technologie naší vášní. Inovace mají obrovský dopad na naše životy a my chceme být aktivní součástí této velké proměny.
Testujeme, provádíme audity, certifikujeme. Neustále posouváme hranice toho, co je možné, pro bezpečnost jednotlivců i celé společnosti.
DÝCHÁME TECHNOLOGIÍ, USILUJEME O NEJVYŠŠÍ PROFESNÍ DOKONALOST A ZANECHÁVÁME NA SVĚTĚ UDRŽITELNOU STOPU. BUDOUCNOST BEREME DO SVÝCH RUKOU. JSME TÜV SÜD.

Specialista kontroly dodavatelských faktur

Společnost Fleet Logistics, patřící do skupiny TUV-SUD, působí na trhu již 25 let. Své služby v současné době nabízí ve více než 27 zemích světa pro více než 170 klientů z různých oblastí průmyslu (farmaceutika, potravinářství, sofware a hardware, atd.). Se 180 000 spravovanými vozidly patříme k největším poskytovatelům fleet služeb na světě. Naším hlavním úkolem je optimalizace vozových parků, snižování nákladů a podpora při přechodu na nové alternativní pohony (Green fleet).

SPECIALISTA KONTROLY FAKTUR

Divize Fleet Logistics (Správa vozového parku)

Pracovní náplň:

  • Kontrolovat faktury od dodavatelů dle zadaných kritérií a postupů
  • Zpracovávat fakturační data v excelu a v interním systému společnosti pro reportovací účely
  • Emailová komunikace se zahraničními dodavateli a klienty s cílem vyjasnit zjištěné nesrovnalosti ve fakturách a vyžadovat jejich opravu nebo vystavení dobropisu
  • Spolupracovat s kolegy ze zahraničních poboček naší společnosti a sjednávat opravu údajů ve firemním interním systému
  • Výsledkem Vaší práce budou zkontrolované a schválené nebo zamítnuté dodavatelské faktury za provoz osobních vozidel a jejich zpracování do určeného datového souboru a odeslání klientovi k úhradě

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • Dobrá znalost práce s Excelem podmínkou
  • Velmi dobrá znalost cizího jazyka nutností (anglický nebo německý jazyk)
  • Zkušenosti z fleetu výhodou
  • Chuť učit se rychle novým věcem, smysl pro detail, samostatnost

Co nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost práce na zkrácený úvazek (minimálně 6 hodin denně)
  • Vyvážený osobní a pracovní život díky flexibilní pracovní době a občasné práci z pohodlí domova (home office)
  • Zaměstnanecké benefity
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Stabilní práci s perspektivou do budoucna
  • Nástup ihned

Společnost
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Adresa
Novodvorská 994/138, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TÜV SÜD Czech s.r.o., Barbora Lukašíková