Bidfood (dříve NOWACO) šetří svým klientům v gastronomii i maloobchodu čas, nervy a peníze výbornou distribucí čerstvých, koloniálních a zmrazených potravin. Známé jsou například naše vlastní značky NOWACO a Prima.

Grafik pro značku Nowaco

Na naši centrálu v Kralupech nad Vltavou hledáme marketingově orientovaného grafika, který převezme zodpovědnost za propagační materiály produktů značky Nowaco a bude se podílet na Nowaco marketingových kampaních.

  • Máte prokazatelné zkušenosti s tvorbou grafik?
  • Jste organizovaný(á) a svou práci odevzdáváte v zadaných termínech?
  • Chcete práci, kde můžete přímo ovlivnit marketingovou komunikaci populárního potravinového brandu Nowaco?
  • Máte chuť a ambice se pohybovat na úrovni velkorozpočtových kampaní s celorepublikovým dosahem?

Pokud jste na tyto otázky odpověděl(a) ano, a navíc Vám třeba není cizí ani práce s webovými stránkami, tak skvělé! Pozici bychom rádi obsadili od července 2021, ale s termínem nástupu lze pracovat.

Hlavní pracovní náplň zahrnuje:

  • Přípravu grafik pro propagační materiály a obaly produktů Nowaco
  • Pomoc při přípravě, organizaci a vyhodnocení marketingových kampaní
  • Kreativní vymýšlení směrů propagace našich hlavních produktů

Co nabízíme:

  • Absolutní podporu a stabilní zázemí úspěšné společnosti Bidfood
  • Po zapracování možnost dalšího kariérního rozvoje a převzetí širších kompetencí v rámci celé společnosti Bidfood
  • Benefity jako 25 dní dovolené, zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravování a další

Nástup: červenec 2021 (lze na základě domluvy upravit)

Pokud Vás popis pracovní pozice zaujal, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a portfolia.

Společnost
Bidfood Czech Republic s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bidfood Czech Republic s.r.o., Tereza Korousová
315 706 220