Náplň práce

Zpracovávat požadavky zákazníka a zpracovávat je v SAP

Disponovat a nakupovat materiál v optimálních úrovních pro fungování výroby, dle daných dispozic

Organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost,

Řídit zásoby ve svěřené oblasti v optimálních hladinách

Organizování vykládky vstupního materiálu a zásobování linky

Úzká spolupráce s oddělením výroby

Požadujeme

SŠ/VŠ, praxe v oboru výhodou

Znalost AJ nebo NJ

Znalost MS Office, SAP podmínkou

Zkušenosti v automotive, schopnost rozhodovat a řešit problémy,

Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Pružná pracovní doba,

Odpovídající mzdové ohodnocení, výkonnostní odměna

Možnost profesního růstu a vzdělávání

Příspěvek na pohonné hmoty

Společnost
Exec-Search
Adresa
Liberecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Výroba a průmysl, Logistik, Plánovač výroby, Disponent, Specialista logistiky, Ředitel/manažer logistiky, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Exec-Search