Celesta Praha, z.ú.

Pracovník v sociálních službách - osobní asistent

Osobní asistent/ka v terénní službě osobní asistence - DPP, DPČ

Práce je vhodná zejména pro zdatné důchodce a matky na RD.

Pracovní náplň:

· Terénní péče o klienty v jejich domácnostech na území Prahy

· Práce zahrnuje např. hygienickou péči, výpomoc při úklidu domácnosti, podávání stravy, zajištění nákupů pro klienty, doprovod na vycházky a další úkony.

 Požadavky:

· zodpovědnost, spolehlivost, empatie

· ochotu učit se novým věcem

· zdravotní způsobilost

· dokončené základní vzdělání

· praxe vítána, ale není podmínkou (rádi zaučíme)

· bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)

· výhodou, ale nikoli podmínkou absolvovaný kvalifikační kurz, příp. jiné vzdělání, kterým je splněna podmínka odborné kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

Nabízíme:

· zajímavou a smysluplnou práci na DPP, DPČ

· pružnou pracovní dobu

· další vzdělávání

· možnost doplnit si bezplatně vzdělání v (Re) Kvalifikačním kurzu pro pracovníky v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb.,

· příjemný a podpůrný pracovní kolektiv

· metodické vedení a supervize

· výši odměny podle odpracovaných hodin (140-150 Kč/hod.)

 Další informace:

Kancelář osobní asistence sídlí v Praze 3. Mezi klienty se asistent/ka pohybuje prostřednictvím MHD.

Adresa
Kubelíkova 1477/17, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Terénní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, bez docházení do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.