Jsme WOOD & Company Financial Services, a.s., nějvětší obchodník s cennými papíry ve střední a východní Evropě. Našim klientům, investorům z celého světa, nabízíme široké portfolio investičních služeb, a to nejen v Praze, ale i v dalších světových finančních centrech, jako například v Londýně, Miláně, Bukurešti, Varšavě či Bratislavě.

Power BI Specialist

V současné době ve WOOD & Co. hledáme posilu na pozici Power BI konzultant/ specialista - pro finanční sféru. Vzhledem k tomu, že v rámci naších byznysů pracujeme s obrovským množstvím dat, potřebujeme vymyslet, zavést a nastavit datovou analytiku, která pomůže v efektivnějším rozhodování nejen nám, ale i naším klientům.

  • Máte nějaké zkušenosti s Power BI a chcete udělat další krok ve své kariéře?
  • Lákalo by Vás pomáhat naší firmě v dalším rozvoji a poznat fungování přední investiční firmy zevnitř?
  • Nebo mít možnost poznat a navázat kontakt se specialisty ve svém oboru?

Pokud ano, přidejte se k nám a pojďme si promluvit o možnosti vaší kariéry u nás.

Co bude náplní Vaší práce?

Na pozici Power BI konzultanta budete pomáhat se zavedením Power BI k našim interním i externím zákazníkům. Vytvářet komplexní datové modely, přehledné a atraktivní reporty a budete v první linii při komunikaci s interním zákazníkem o jeho potřebách.

Koho hledáme?

Ve WOOD & Co. víme, že náš úspěch závisí na lidech, a proto do týmu hledáme talentované lidi, kteří nás obohatí o nové zkušenosti, nebojí se říct svůj názor a dokáže inspirovat ostatní k těm nejlepším výkonům. Spíše, než individualista mezi nás zapadne někdo, kdo se nebojí zeptat, když něco neví a rád poradí ostatním nebo se podělí o své zkušenosti.

Ideálně hledáme někoho se zápalením pro BI, konkrétní evidencí z již dokončeného projektu nastavení BI reportingu a analytickými schopnostmi.

Protože máme řadu mezinárodních poboček a zahraniční klientelu, hledáme i někoho pro koho nebude problém se domluvit v anglickém jazyce.

Co Vám na oplátku nabídneme?

  • Možnost získat zajímavou praxi a poznat fungování přední investiční firmy
  • Flexibilní mezinárodní prostředí, kde se změny dějí rychle, neboť nejsme obrovská korporace a všechny procesy si řídíme přímo z Prahy
  • Skvělý kolektiv, se kterým se potkáte na grilovačkách na terase

Pokud jsme Vás zaujali, pojďme si promluvit o možnostech spoluráce .....


Informace o pozici

Společnost
WOOD & Company Financial Services, a.s.
Adresa
náměstí Republiky 1079/1a, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Data scientist, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel