Generali Česká pojišťovna a.s.

Finanční Poradce profesionál pro Generali ČP

INFORMACE O PRÁCI

Fixní plat 30.000 Kč + provize. Za měsíc to může být i klidně dalších 70.000 Kč.

Pro zkušené poradce z oboru nabízíme odstupné třeba až 300.000 Kč a kmen klientů pro další obchodní příležitosti.

Co Vás čeká:

• Umíme nastavit nejvyšší provizní schéma, fixní plat 25 - 30.000 Kč + provize a bonusy. Za měsíc to může být i klidně 100.000 Kč.

• Budete pracovat v největší pojišťovně, které se daří, lidé ji mají rádi, a kde se dobré nápady doopravdy realizují.

• Budete mít dobrý pocit z toho, že pomáháte klientům řešit jejich stávající pojištění a pomáháte lépe zhodnotit jejich peníze v investicíh Generali Investments nebo v největší Penzijní společnosti.

• Slibujeme, že se nebudete nudit. Máme dvě pobočky v Brně v novém designu.

• Nabízíme skvělé produkty a nadšení pro práci, které nám pomáhá je prodávat klientům. Nesmí vám vadit, že je někdy klienti nedocení a odmítnou.

• V práci budete potkávat optimisty jako jste Vy.

POŽADUJEME

• Zkušenosti z oboru. Nadšení a disciplínu. Maturitní zkoušku a předpoklady pro úspěšný byznys.

Společnost
Roman Hornych
Adresa
Mojmírovo náměstí 2919/22, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Personalistika a HR, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Account Manager, Finanční poradce, Makléř, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Pojišťovací poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.