Kdo jsme?

Premier Consulting s.r.o. je česká společnost, zabývající se investováním a financováním projektů. Díky skvělému týmu obchodníků i v nejisté době Covidu rosteme. Za poslední rok jsme získali nové partnery, produkty a založili nové kanceláře.

Právě proto hledáme ambiciózní jedince, s dobrou vyřídilkou a týmovým duchem. Nemusíš mít titul nebo hromady zkušeností s obchodováním. Rádi tě naučíme vše, co je třeba a vyškolíme z tebe správného obchodníka.

Máš aktivní přístup k práci, chuť učit se novým věcem a hledáš práci, kde si vyděláš slušné peníze? V tom případě neváhej a pošli nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • Navazování a udržování kontaktu s klienty - s klienty jednáme v rámci dlouhodobé spolupráce. Komunikace probíhá jak telefonicky, tak na osobních schůzkách
  • Organizace obchodních schůzek s klienty - klienty rádi přivítáme v přímo v našich kancelářích nebo domluvíme schůzku dle klientových požadavků. Nabízíme možnost firemního vozu, na schůzky budeš moc jezdit po celé ČR
  • Komplexní péče o klienty - potrpíme si na osobním přístupu a individuálním řešení, které bude klientovi vyhovovat nejlépe
  • Obchodní prezentace - představení produktů a firmy

Co požadujeme?

  • Komunikativnost – s klienty budeš jednat v rámci dlouhodobé spolupráce. Aby sis vytvořil(a) stálé klienty, musíš mít příjemné vystupování a dobrou vyřídilku. Správná komunikace s klientem ti může zařídit i pasivní příjem.
  • Obchodního ducha – hledáme dravce s ambicí růstu. Zakládáme si na individuálním přístupu a osobním rozvoji každého z nás. V ambici se u nás meze rozhodně nekladou.
  • Aktivní přístup k práci – když se chce, tak to jde. Rádi ti vytvoříme individuální plán, abychom ti pomohli s prvními kroky a nastartovat úspěšnou kariéru. Na oplátku musíme vidět tvou snahu a pokrok.
  • Chuť učit se novým věcem – co se u nás naučíš, využiješ i v běžném životě. Se správným přístupem z tebe vyškolíme profíka.

Výhodou:

(Není vyžadováno, ale můžeš u nás využít)

  • Znalost cizího jazyka – pracujeme v českém jazyce, máme však i zahraniční klienty.
  • Řidičský průkaz skupiny B – po zaučení dáváme možnost firemního auta, abys mohl za klienty a do práce dojíždět

Co ti můžeme nabídnout?

  • Pevný plat + motivující odměny za dobře vykonanou práci
  • Obvyklá mzda po zapracování je 35.000 Kč až 70.000 Kč měsíčně
  • Unikátní a rychle se rozvíjející projekt
  • Atraktivní kanceláře v samotném centru Prahy
  • Mobilní telefon
  • Služební automobil značky BMW, Mercedes Benz
  • Příspěvek na dress-code
  • Bonusy ve formě hmotných odměn
  • Firemní akce, večírky a další společenské akce
  • Možnost ubytování ve firemním bytě - nejsi z Prahy? Rádi ti s novým začátkem pomůžeme!

Co od nás můžeš očekávat?

Vytváříme místo, kam si cílevědomí lidé chodí vydělávat spoustu peněz. Čekej od nás správné nasměrování, podporu, zázemí, pochvalu i kritiku.

Zaujalo tě to? Ať už jsi na začátku své kariéry, nebo zkušený specialista s chutí se posunout dál, ve svých schopnostech a znalostech, ozvi se, rádi si přečteme tvůj životopis. Zašli nám ho a my se ti brzy ozveme s pozvánkou na osobní pohovor, na kterém ti kariéru v Premier Consulting s.r.o. představíme.

Společnost
Premier Consulting s.r.o.
Adresa
Holečkova 777/39, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Firemní akce, Profesní/osobní kouč, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy.

Premier Consulting s.r.o., Lucie Baudyšová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.