Bohemia Interactive Simulations (BISim) is a global software company at the forefront of simulation training solutions for military and civilian organizations. BISim develops high-fidelity, cost-effective technologies for tactical military training. We apply game-based technology to a range of breakthrough, military-specific training and simulation software products.
Bohemia Interactive Simulations has established offices in Australia, Czech Republic, United States, United Kingdom and Poland.

C++ Engineer (all levels) - Military Training Simulations

Sehnat kvalitního C++ programátora je v dnešní době nelehka úloha – firmy se předbíhají v platech a benefitech, a lidí kteří dnes ještě v C++ programují rádi a opravdu tímto jazykem a něj navázanými technologiemi žijí, je míň a míň.

My, vývojáři v Bohemia Interactive Simulations, se za takové zanícence považujeme. Mnozí z nás stáli u zrodu našeho hlavního produktu – Virtual Battle Space (VBS) - od dob, kdy se objevilo C ++ 98 a někteří pamatují časy ARMA či dokonce Operation Flashpoint, kde to celé začalo.

Od té doby se BISim rozrostla z malého týmu nadšenců na mezinárodní společnost. Je nás už více než 350 - největší pobočka je v Praze, dalších 8 od Košic přes Orlando až po Tokyo. Naši hlavní zákazníci jsou členské země NATO, které na našich produktech trénují armády nebo třeba záchranné složky. Tím šetří nejen prostředky na výcvik, ale chrání i životy a zdraví samotných vojáků a životní prostředí kolem nás.

Hledáme do našeho týmu vývojáře/ky, který/á má programování především jako hobby a až potom jako profesi. Děláme na fakt zajímavých věcech, od 3D renderingu přes AR / VR až po simulaci celých světů v cloudu, takže naše projekty a úkoly prověří i ty nejdrsnější povahy;)

Na druhé straně upřednostňujeme motivované a spokojené zaměstnance, takže žádné šibeniční deadliny nebo tahání přesčasů - my naše produkty dodáváme, když jsou opravdu hotové.

Pokud se ti zamlouvá, co sis právě přečetl(a) a zároveň ti něco říká:

 • C ++ (nečekané!) - stačí dědičnost a pár základních C ++ konceptů, šablony jsou jen bonus navíc
 • Dangling pointers, double free, únik paměti, špatné pořadí inicializaci objektů, ... ano, všechny ty problémy, kde si třeba vyhrnout rukávy;)
 • trpělivost při analýze záhadných problémů (viz předešlý bod)
 • principy 3D renderování, lineární algebra (ne nutnost, ale potěší)
 • a umíš se domluvit anglicky (většinou čtení / psaní, občas telefonát), tak nám určitě napiš, budeme mít o čem popovídat.

Z takových standardních věcí nabízíme:

 • Pohodové pracovní prostředí - v Praze je nás asi 160, 14 národností, žádné dress cody atd. Momentálně pracujeme skoro všíchni z home office, ale kdo chce nebo potřebuje, může do kanceláře docházet
 • Stabilní práci - není to jen takový personalistický BS, jednak máme minimální fluktuaci lidí, ale hlavně máme opravdu dlouhodobé zakázky a zákazníky
 • Možnost reálné odpovědnosti a růstu - nehledáme jen roboty na programování, ale lidi, kteří umí a chtějí své znalosti předávat dál
 • Neboť armáda do vývoje investuje nemalé prostředky, tak máš možnost pracovat s nejmodernějším (někdy i nejexotičtější) hardwarem, jaký se dá koupit
 • 25 dní dovolené + 3 dny osobního volna
 • Stravenky, které ti v pohodě vystačí na oběd (120kč) a plně hrazená Multisport karta

Informace o pozici

Společnost
Bohemia Interactive Simulations k.s.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Zahraniční pracovní cesty, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, C++ vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, bez docházení do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.