Bohemia Interactive Simulations (BISim) is a global software company at the forefront of simulation training solutions for military and civilian organizations. BISim develops high-fidelity, cost-effective technologies for tactical military training. We apply game-based technology to a range of breakthrough, military-specific training and simulation software products.
Bohemia Interactive Simulations has established offices in Australia, Czech Republic, United States, United Kingdom and Poland.

C++ Engineer

Sehnat kvalitního C++ programátora je v dnešní době nelehka úloha – firmy se předbíhají v platech a benefitech, a lidí kteří dnes ještě v C++ programují rádi a opravdu tímto jazykem a něj navázanými technologiemi žijí, je míň a míň.

My, vývojáři v Bohemia Interactive Simulations, se za takové nadšence považujeme. Mnozí s nás stáli u zrodu našeho hlavního produktu – Virtual Battle Space (VBS) - od dob, kdy se objevilo C ++ 98 a někteří pamatují časy ARMA či dokonce Operation Flashpoint, kde to celé začalo.

Od té doby se BISim rozrostla z malého týmu nadšenců na mezinárodní společnost. Je nás už více než 300 - největší pobočka je v Praze, dalších 8 od Košic přes Orlando až po Tokyo. Naši hlavní zákazníci jsou členské země NATO, které na našich produktech trénují armády nebo třeba záchranné složky. Tím šetří nejen prostředky na výcvik, ale i chrání životy a zdraví samotných vojáků a životní prostředí kolem nás.

Hledáme do našeho týmu vývojáře / ky, který / á má programování především jako hobby a až potom jako profesi. Děláme na fakt zajímavých věcech, od 3D renderingu přes AR / VR až po simulaci celých světů v cloudu, takže naše projekty a úkoly prověří i ty nejdrsnější povahy;)

Na druhé straně upřednostňujeme motivované a spokojené zaměstnance, takže žádné šibeniční deadliny nebo tahání přesčasů - my naše produkty dodáváme, když jsou opravdu hotové.

Pokud se ti zamlouvá, co sis právě přečetl (a) a zároveň ti něco říká:

 • C ++ (nečekané!) - stačí dědičnost a pár základních C ++ konceptů, šablony jsou jen bonus navíc
 • Dangling pointers, double free, únik paměti, špatné pořadí inicializaci objektů, ... ano, všechny ty problémy, kde si třeba vyhrnout rukávy;)
 • trpělivost při analýze záhadných problémů (viz předešlý bod)
 • principy 3D renderování, lineární algebra (ne nutnost, ale potěší)
 • a umíš se domluvit anglicky (většinou čtení / psaní, občas telefonát), tak nám určitě napiš, budeme mít o čem popovídat.

Z takových standardních věcí nabízíme:

 • pohodové pracovní prostředí - v Praze je nás asi 160, 14 národností, žádné dress cody atd. Momentálně pracujeme skoro všíchni z home office, ale kdo chce nebo potřebuje, může do kanceláře docházet
 • stabilní práci - není to jen takový personalistická BS, jednak máme minimální fluktuaci lidí, ale hlavně máme opravdu dlouhodobé zakázky a zákazníky
 • možnost reálné odpovědnosti a růstu - nehledáme jen roboty na programování, ale lidi, kteří umí a chtějí své znalosti předávat dál
 • neboť armáda do vývoje investuje nemalé prostředky, tak máš možnost pracovat s nejmodernějším (někdy i nejexotičtější) hardwarem, jaký se dá koupit
 • 25 dní dovolené + 3 dny osobního volna
 • stravenky, které ti v pohodě vystačí na oběd (120kč) a plně hrazená Multisport karta

Informace o pozici

Společnost
Bohemia Interactive Simulations k.s.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Zahraniční pracovní cesty, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, C++ vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, bez docházení do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.