Věříme, že bezpečné a transparentní digitální prostředí je základem světa, kde technologie mají pomáhat lidem. Proto vyvíjíme pokročilé řešení, které zajišťuje hladký provoz sítí a chrání uživatele před nebezpečím. Je nás víc než 300 a hledáme k sobě další srdcaře, kteří budou motorem našeho nového rozvoje.
Naše řešení používá umělou inteligenci, která pomáhá síťovým, aplikačním a bezpečnostním specialistům po celém světě udržet zdravé a dobře fungující IT prostředí. Protože to je předpokladem fungování každé moderní firmy, organizace a instituce.

QA Engineer

Do týmu produktu Flowmon ADS (Anomaly Detection System) hledáme už zkušeného QA Engineera, kterému nechybí nadšení a motivace pro zautomatizování všeho, co by se zautomatizovat dalo.

Produkt Flowmon je pokročilý nástroj pro real-time monitorování síťové infrastruktury. Naše řešení umožňuje předejít situacím jako výkonnostní problémy, chyby důležitých aplikací či narušení bezpečnosti systémů a dat.

Co budete dělat?

  • Ověřování nových funkcí, zda fungují podle zadání a neobsahují chyby. Jde o detektivní činnost, při které je cílem zničit výtvor svých kolegů a odhalit všechny nedokonalosti dřív, než se produkt dostane k zákazníkovi.
  • Vymýšlení testovacích scénářů pro nové funkce, příprava jejich automatizace (především v moderních jazycích Python 3 a Cypress) a jejich integrace do systému Jenkins.
  • Navrhování scénářů pro ověřování výkonu jednotlivých částí aplikace a jejich automatizace.
  • Aktivně se podílet na návrhu nových funkcí.

Co očekáváme

  • Smysl pro detail při řešení problémů.
  • Nadšení a chuť řešit problém tak dlouho, dokud není nalezeno správné řešení.
  • Předchozí zkušenosti s přípravou automatizovaných testů a testování.
  • Znalost Pythonu a Linuxu.
  • Povědomí o fungování sítí.
  • Nebojíte se práce ani odpovědnosti za svěřené úkoly, je na Vás prostě spolehnutí.
  • Rádi se učíte novým věcem.
  • Technická angličtina není problém

Co nabízíme?

  • Možnost se aktivně podílet na směřování vývoje technologicky zajímavého a užitečného produktu, který je používán renomovanými firmami po celém světě.
  • Práci ve skvělém týmu, kde jsou kolegové vždy ochotni pomoci a poradit.
  • Neformální pracovní prostředí přístupné novým nápadům a diskuzi.
  • Prostor pro osobní rozvoj a profesní růst.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Benefitní program.

Společnost
Flowmon Networks a.s.
Adresa
Škrobárenská 511/5, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Tester, Python vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Flowmon Networks a.s., Martina Minarovičová