Společnost PRODOMIA Group, a.s. povyšuje svoji činnost, správu nemovitostí, na komplexní péči o domov. Disponuje silným zázemím, dynamickým týmem zaměstnanců s vizí nabídnout v dané oblasti klientům inovativní, perspektivní řešení.
Nabízíme vlastníkům budov kvalitní a komplexní služby založené na individuálním přístupu ke klientovi.

Účetní správy nemovitostí SVJ_Mladá Boleslav

Do našeho týmu na pobočce společnosti Prodomia s.r.o. v Mladé Boleslavi hledáme kolegyni (nebo kolegu) na pozici účetní, která je již zcela připravena na samostatný výkon námi popsané práce, s možností kariérního postupu na hlavní účetní.

Uvítáme důslednost, efektivitu, nekonfliktnost a proaktivní přístup k řešení problémů i úkolů. Také ochotu naučit se nové věci, komunikativnost a proklientský přístup. Oceníme všeobecný přehled v oboru.

Co vás čeká ?

  • Vedení účetnictví v souladu s platnými předpisy a zákony
  • Financování běžných činností firmy
  • Zajištění výkaznictví v rozsahu požadavků státních orgánů a banky za oblast ekonomiky
  • Účtování faktur, bankovních výpisů, předpisů plateb
  • Rozúčtování nákladů, kontrola zaúčtování na jednotlivá střediska
  • Kontrola náležitostí účetních dokladů
  • Kontrola účetních procesů
  • spolupráce s účetními, poskytnutí odborné metodické konzultace
  • Komplexní odpovědnost za účetnictví a daňovou správu
  • zpracování ročních účetních závěrek klientů
  • Vystavování sestav a hlášení

Co požadujeme ?

  • minimálně středoškolské vzdělání, doložené dokladem (VŠ ekonomického směru výhodou)
  • znalost vedení kompletního účetnictví
  • iniciativu, pozitivní přístup, chuť do práce a samostatnost při řešení úkolů
  • spolehlivost, důvěryhodnost, loajalitu
  • bezúhonnost, doloženou výpisem z rejstříku trestů
  • znalost práce na PC

Výhodou bude, pokud Vám nebude zcela cizí problematika správy SVJ. Zároveň uvítáme zkušenosti a znalosti z oblasti finančního účetnictví, nebo vedení účetnictví bytových domů, družstev, případně znalost předpisů nájmů a záloh na služby a řidičský průkaz skupiny B.

Co vám můžeme nabídnout ?

Zaměstnání na klasický hlavní pracovní poměr na plný úvazek ve firmě, která poskytuje svým zaměstnancům nejen finančně stabilní zázemí, ale i rodinný přístup.

Zodpovědnou, náročnou a rozmanitou práci, v rámci které si budete moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti.

Zaměstnanecké benefity jako např. příspěvek na stravování, penzijní a životní pojištění, 5 týdnů dovolené apod..

Nástup nejlépe ihned.

Pracovní smlouva na dobu určitou - rok, při oboustranné spokojenosti následné prodloužení na dobu neurčitou (hledáme kolegyni na dlouhodobou spolupráci).

Společnost
PRODOMIA Group, a.s.
Adresa
Jaselská 65/10, Mladá Boleslav – Mladá Boleslav II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Služby, Ekonom, Fakturant/fakturantka, Pokladní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel