Domov sv. Máří Magdalény v Jiřetíně pod Jedlovou vypisuje:

Výběrové řízení na pozici Pedagog/pedagožka volného času pro handicapované matky

Náplň práce:

- komplexní pedagogická činnost v oblasti zájmového vzdělávání, včetně prevence sociálně

- patologických jevů a prevence bezpečnosti mládeže a dalších dospělých zájemců

- vytváření programů, poskytování metodické a konzultační činnosti a specializované odborné pomoci subjektům v oblasti

zájmového vzdělávání a volného času

- provádění výchovné práce dle schopností matek se zaměřením na výchovu dětí a péči o ně,

- vytváření motivující prostředí pro děti, snaha o postupnou samostatnost matky ve výchově dětí

- spolupráce na vytváření společenských akcí

- vzdělávání negramotných matek

- vedení přednášek např. na téma zdravá výživa, kulturně-hygienické návyky, péče o domácnost, základy šití, péče o

lidské tělo (stomatolog, kadeřník, vizážista...)

- motivace matek a pomoc při vlastní samostatné výchově dětí (hra s dětmi, četba pohádek, kreslení, pohybová výchova

s názornou ukázkou – rehabilitačně-relaxační cvičení , jóga ..)

- komunikace s úřady a veřejnými institucemi

Požadavky:

- VŠ vzdělání se zaměřením na pedagogiku, vzdělávání apod.

- min. 2 roky praxe v oblasti vzdělávání

- uživatelská znalost práce na PC

- ŘP sk. B

- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- zázemí stabilní neziskové organizace

- možnost seberealizace a rozvoje vzdělávacích procesů

- mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností

- stravenky

- 5 týdnů dovolené

Nástup je možný ihned, popř. dohodou.

Společnost
Diecézní charita Litoměřice
Adresa
Náměstí Jiřího 29, Jiřetín pod Jedlovou
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 26 000 – 36 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Speciální pedagog, Vychovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diecézní charita Litoměřice, Jitka Nezbedová