Společnost Dago s.r.o. pracuje v jedné z nejdynamičtějších oblastí reklamy – in-store marketingu – produkci a výrobě POP médií.
Spolupracuje s více než-li 150 klienty segmentů FMCG, elektroniky, farmacie.

Obchodní manažer / projektový manažer

Náplň práce:

koordinace in-store marketingových projektů a péče o stávající zákazníky
akvizice nových zákazníků a projektů
zpracování a organizace obchodních projektů
koordinace projektů mezi klientem a produkčním teamem v naší společnosti
úzká spolupráce s technology a grafiky – aktivní podílení se na vývoji a designu projektů
péče o významné zákazníky společnosti
spolupráce s logistikou – řízení rozvozů a instalací projektů
zapojení se do marketingu společnosti

Co požadujeme:

základní znalosti prodeje marketingových služeb
obecná znalost marketingu a obchodu
znalosti a zkušenosti s reklamní a marketingovou produkcí výhodou / nikoli podmínkou /
znalost AJ na komunikační úrovní
klíčové jsou pro nás spolehlivost, pečlivost a dochvilnost
flexibilita
samostatnost
loajalita
řidičský průkaz sk. B nutností

Co nabízíme:

stabilní společnost, která je na trhu od roku 1993 a je dlouhodobě považovaná za špičku ve svém oboru na mezinárodní úrovni
zajímavé platové ohodnocení
služební automobil, notebook a mobilní telefon
průběžné vzdělávání v oblastii in-store marketingové komunikace
osobní rozvoj v rámci obchodu a obchodních taktik
možnost profesního růstu
mladý, dynamický kolektiv
příjemné prostředí
občerstvení na pracovišti
teambuildingy

Pracovní doba:

8:30–17:00 hodin, místo výkonu práce – Zdice

Den nástupu:

dle dohody

Společnost
DAGO, s.r.o.
Adresa
Komenského 1020, Zdice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel