Společnost Mignen CR, s.r.o. je novou vlajkovou lodí globální značky MINTH Group. Jedná se o novou obchodní jednotku, která cílí svůj zájem na udržitelnou budoucnost, elektromobilitu a s tím spojené produkty. Zákazníci MINTH Group představují 80% celkového podílu na globálním trhu s automobily. Posláním MINTH Group je tvorba krásných produktů ve spojení s inteligencí.

Technik programování robotů

Do našeho mezinárodního týmu hledáme posilu. Pokud Vás zajímají-li vás nejmodernější technologie a jste manuálně zruční, tak neváhejte a ozvěte se nám!

Jaká je náplň práce?
· Programování, seřizování a odtraňování problémů pro zařízení od ABB a Kuka - úchopy, svařování, lepení
· Analýza a optimalizace programů multifunkčních robotů
· Podílení se na tréninku dalších členů týmu a předávání know-how
· Spolupráce s výrobním oddělení při řešení problémů

Nutné mít, abyste uspěl/a:
· Zkušenost s programování CNC (PLC Siemens) zařízení a robotů ABB
· Zručnost a technické myšlení
· Komunikativní angličtina velkou výhodou, ale ne podmínkou – máme mezinárodní tým – denní komunikace
· Pozitivní myšlení a flexibilita

Nabízíme:
· Příjemné pracovní prostředí
· 25 dnů dovolené
· Možnost seberealizace
· Zajímavé platové ohodnocení
· Podílení se na úplně novém projektu

Jedná se o pozici ve směnném provozu s postupným náběhem dle projektu. Prozatím jednosměnný provoz.

Jestli Vás náš inzerát zaujal, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se!

Společnost
Mignen CR s.r.o.
Adresa
Úžice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mignen CR s.r.o., Lukáš Havlín