Jsme PSN s.r.o., prosperující obchodní společnost podnikající na trhu s nemovitostmi již od roku 1991, vlastníme exkluzivní nemovitosti a probouzíme domy k životu… renovujeme i stavíme bytové domy i komerční objekty, prodáváme byty a pronajímáme kanceláře. Mezi naše klenoty patří Tančící dům, Metronom na Letné, jako developer řešíme např. projekt rezidenčního bydlení VANGUARD PRAGUE nebo Palác Dlážděná, v Pardubicích OC Grand. Dbáme na péči o naše zaměstnance, nabízíme zajímavé benefity a přátelské zázemí..

OFFICE MANAGER / TEAM ASSISTANT (obchodní společnost)

Abychom mohli úspěšně obchodovat, potřebujeme do našeho profesionálního týmu v Praze organizačně schopného/schopnou, milého/milou a pracovitého/pracovitou kolegu/kolegyni, který/která svým úsměvem bude vytvářet pohodovou atmosféru v týmu.

Náplň práce:

Administrativní podpora týmu

Práce se CRM systémem

Příprava reportů

Příprava podkladů pro jednání s obchodními partnery a klienty

Asistence členům týmu na obchodních jednáních

Obsluha klientů včetně občerstvení

Administrace týmového e-mailu

Správa pokladny včetně vyúčtování

Zajišťování kancelářských potřeb

Pochůzky (úřady, klienti)

Drobný úklid v kanceláři a kuchyňce

Požadujeme:

Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování

Znalost práce s MS office: Word, Excel (kontingenční tabulky, vzorce, grafy), Outlook, PowerPoint, PDFCreator

- test bude součástí pohovoru

Angličtina podmínkou, znalost dalšího jazyka výhodou

Řidičský průkaz

Loajalitu a důvěryhodnost

Ochotu a dobrou náladu

Komunikativní osobnost s organizačními schopnostmi

Nabízíme:

Práci v motivovaném a příjemném kolektivu prestižní a stabilní společnosti

Velmi dobré finanční ohodnocení, kvartální bonusy

Benefity:

· příspěvek na stravování

· karta Multisport zcela zdarma

· firemní dovolená v exotické destinaci

· auto pro pracovní účely

· vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance

Nástup ihned.

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, prosím, zašlete nám své CV s fotografií a kontaktními údaji. Odpovídat budeme pouze vybraným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Společnost
PSN s.r.o.
Adresa
náměstí Republiky 656/8, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Asistent/asistentka, Office Manager, Specialista marketingu, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel