OHLA ŽS, a.s. je dynamická multioborová stavební firma s více než šedesátiletou tradicí, která patří k největším a nejvýznamnějším stavebním společnostem v České republice.
Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci nejrůznějších stavebních děl, jejich modernizaci, rekonstrukci a údržbu dle potřeb a přání zákazníků.

Divize Čechy hledá pro oblast České Budějovice vhodného kandidáta na pracovní pozici:

Stavbyvedoucí/mistr pro pozemní stavby v Jihočeském kraji

Co zahrnuje náplň práce:

  • budete řídit výstavbu stavebních objektů
  • veškerou činnost budete řídit podle projektové dokumentace a v souladu s rozhodnutími nebo jinými opatřeními stavebního úřadu
  • zajišťovat organizaci staveniště a řídit na něm provoz.
  • koordinovat práce podřízených, stejně tak i kapacity provádějících firem nebo činnost externích dodavatelských firem
  • zajišťovat ekonomické i technické parametry a dohlížet na ně
  • řídit a usměrňovat technologické a pracovní postupy výstavby
  • zajišťovat podklady pro fakturaci, evidovat případné vícepráce, komunikovat se stavebním dozorem a investorem
  • pracovat budete na stavbách na území převážně Jihočeského kraje

Jak by měl vypadat Váš profil:

  • vzdělání stavebního směru, VŠ nebo ÚSO s praxí min. 2 roky
  • výhodou je praxe v řízení a vedení staveb
  • pozice je vhodná i pro absolventy VŠ
  • osvědčení o autorizaci je velkou výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel) a výkresové dokumentace
  • schopnosti řídit a koordinovat lidi, výborná komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup
  • ŘP skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • možnost zapracování a dalšího růstu
  • zaměstnanecké výhody:
  • cestovní náhrady - velmi si vážíme Vaší ochoty cestovat, a proto nabízíme vyšší cestovní náhrady než zákoník práce
  • zajistíme Vám na naše náklady ubytování v místě stavby (podle možností dané lokality, např. penzion, ubytovna atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • pokud máte děti, tak i pro ně dostanete příspěvek na dětskou rekreaci
  • máme vlastní rekreační zařízení, kterých můžete využít i Vy za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na penzijní připojištění a příspěvek na životní pojištění
  • když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
  • prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít onkologické prohlídky zdarma, které pro naše zaměstnance pravidelně zařizujeme
  • oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma. Nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě.
  • velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu
  • každoročně vyhlašujeme nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění můžou těšit na příjemný bonus
  • neradi střídáte zaměstnání? Skvělé - loajality si velmi ceníme, a proto nabízíme nejvěrnějším zaměstnancům naší společnosti věrnostní odměny.
  • vyplácíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu
  • jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit.
  • nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů - pokud doporučíte Vašeho kamaráda či známého a bude přijat, čeká Vás zajímavá finanční odměna, která určitě stojí za to
  • pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
  • dále nabízíme bezúročné půjčky

Nástup: listopad - prosinec 2021 nebo dle dohody, pracovní smlouva

Místo výkonu práce: stavby v ČR, zázemí divize je v Českých Budějovicích

Chcete se o naší společnosti dozvědět víc a nahlédnout do zákulisí naší společnosti a dozvědět se více o našich projektech, stavbách, volnočasových aktivitách či si přečíst zajímavé rozhovory s našimi zaměstnanci? Mrkněte na náš časopis Mozaika, který naleznete na našich webových stránkách

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete všechny výše uvedené požadavky, pošlete nám prosím svůj profesní životopis přes tlačítko ODPOVĚDĚT. V případě kladného posouzení Vaší nabídky budete pozván/a k osobnímu pohovoru.

Společnost
OHLA ŽS, a.s.
Adresa
U Jeslí 494/1, České Budějovice – České Budějovice 4
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.