Marius Pedersen a.s. je přední společností v České republice zabývající se moderními metodami hospodaření se všemi druhy odpadů a dalšími komunálními službami.

Administrativně - obchodní pracovník

Marius Pedersen a.s., provozovna Náchod hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
• vedení administrativní agendy, vyřizování telefonických objednávek
• vedení evidence zákazníků, vkládání dat do SW
• spolupráce s oddělením provozu
• evidence objednávek a smluv

Požadujeme:
• aktivní přístup a vynikající komunikační dovednosti,
• dobrá znalost MS Office práce s PC (MS Office),
• samostatný a odpovědný přístup k práci

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání, příjemné a dynamické pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
• místo pracoviště - Rychnovek
• nástup dle dohody

Výběrové řízení proběhne korespondenční formou. K osobnímu pohovoru budou osloveni pouze vybraní uchazeči. Neodpovídáme na všechny zaslané e-maily. V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám, prosím, zašlete strukturovaný životopis vč. fotografie odpovědí na tuto inzerci do 16. 7. 2021.

Společnost
Marius Pedersen a.s.
Adresa
Rychnovek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.