Výrobní firma na Berounsku přijme pracovníka v HPP do pozice:

** HR manager**

Požadavky:

*SŠ/VŠ humanitní, ekonomický nebo technický obor

* zkušenosti v oblasti náborů pracovníků(sociální sítě,kampaně,spolupráce s PA)

*personální praxe ve výrobní společnosti-jednozančnou výhodou

*zkušenost v jednání s pracovníky hlavně v dělnických pozicích

*delší praxe v oblasti personalistiky

*dobrá znalost právních předpisů, zákonů , vyhlášek apod.

*NJ nebo AJ aktívně slovem -písmem

*ŘP sk.B

Pracovní náplň:

·*tvorba a realizace strategie pro komplexní rozvoj společnosti ve spolupráci s ostatními členy vedení společnosti

*tvorba personální strategie a koncepce personální práce

*věcná a formální správnost mzdových a personálních předpisů společnosti

*zabezpečování mzdových podkladů ze všech úseků a jejich věcná správnost

· *nábor a výběr zaměstnanců

· *metodické vedení vedoucích pracovníků v návaznosti na jejich personální práci·

· *dodržování platných zákonů, vyhlášek a nařízení aktuálně platných pro danou činnost

· *tvorba koncepce práce v oblasti personálního plánování, odměňování, náboru, přijímání, adaptace, hodnocení, rozvoje a vzdělávání pracovníků

·* tvorba a aktualizace mzdových a personálních předpisů společnosti

* tvorba a aktualizace pracovně právní dokumentace v souladu s aktuálně platnou legislativou a pod.

*další body pracovní náplně budou projednány u osobního pohovoru·

*mzdy zpracováva personální referentka,která je podřízenou HR manažera

Nabídka :

*Mzda: 70.000 btto*

*firemní benefity:

-stravenky

-5 dnů dovolené navíc

-penzijní připojištění

-pružná pracovní doba

-jazykové kurzy

Možný termín nástupu: 1.7.2021

Své životopisy v ČJ a v AJ nebo NJ nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Personalistika a HR, Strojírenství, Vrcholový management, HR ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Korekt Praha
Pod Kavalírkou 12, 15000 Praha 5-Košíře, Česká republika
mob. 602640076, tel. 257327801