Motivační dopis pro budoucího kolegu / kolegyni:

Hledá se Social Media Manager do obsahového týmu!

Ahoj,

naše agentura funguje už 15 let a od jejího založení jsme dokázali opravdu hodně – vymyslet mimozemšťana pro Alzu, z kuchyní Oresi udělat jedničku na trhu a ještě mnohem víc.

Nikdy by se to nepodařilo bez lidí, kteří agenturu tvoří – tým osobností a skvělých lidí, se kterými pro naše klienty dokážeme dělat neuvěřitelné věci. A dnes píšu tenhle dopis, protože hledám někoho speciálního.

Dokážeš vyslechnout klienta a najdeš pro něj možnosti dalšího rozvoje? Chápeš souvislosti, umíš sám identifikovat a využít nové příležitosti, které se objeví?

Hledám člověka, který má zkušenost se správou sociálních sítí a vzal by si na starost rozvoj celé social sekce v online divizi agentury. Parťáka, se kterým budu konzultovat nápady, pracovat na strategiích a společně posouvat kreativní výstupy. Zároveň budeš mít i vlastní klienty, o které budeš pečovat. Je důležité, abys uměl prioritizovat a delegovat práci na ostatní tak, aby všechno klapalo. Nemusíš se bát, že bychom tě v tom nechali plavat – stejně jako tu budeš ty pro tým, bude tu tým i pro tebe.

A na co se můžeš těšit? Společně s týmem budeš mít volnou ruku k realizaci vlastních nápadů, které napomohou, že bude klient úspěšnější. Můžeš se podílet na copy, fotoprodukci i analýze dat. Různorodost je prostřední jméno tvé práce a na vizitce budeš mít Social Media Manager.

Jestli jsem svým dopisem oslovil právě tebe, jestli se chceš podílet na dalších projektech, které s klienty vytváříme, pošli mi svůj životopis a motivační dopis. Osobně si ho přečtu a budu se těšit, že se potkáme v našich karlínských kancelářích (nejkrásnějších v Česku 😊).

Petr Václavík, Creative Director


Informace o pozici

Společnost
CZECH PROMOTION group, s.r.o.
Adresa
Thámova 289/13, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Online Marketing, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

CZECH PROMOTION group, s.r.o., Žaneta Blaschkeová