Global Payments Europe, s.r.o., se sídlem v Praze, hraje významnou roli v nadnárodní skupině Global Payments, do které patří. Společnost Global Payments je jedním z předních světových lídrů v oblasti moderních i tradičních platebních technologií. Jsme technologicky zaměřená společnost, patřící do “Fortune 1000“. Působíme ve více než 30 zemích s 22 000 zaměstnanci a naše portfolio dále roste. Za posledních čtyři roky vzrostla hodnota akcií Společnosti na více, než pětinásobek. Našim klientům nabízíme a dodáváme kromě technologií pro vydávání a akceptaci platebních karet a dalších platebních řešení, také služby k zajištění jejich provozu. Staňte se součástí přátelského týmu, pracujte v příjemném prostředí po boku odborníků z různých odvětví a zanechte svou stopu. Učte se od talentů v naší společnosti, nebo v rámci mezinárodních tréninků a odborných školení. A konečně, najděte práci, která Vás bude bavit.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Specialista správy dodavatelů

Co bude vaším úkolem...

  • Znalost svěřené oblasti produktů a procesů, podpora svěřených obchodních partnerů
  • Prezentace dat ke svěřené oblasti pro interní a externí účely
  • Udržování a prohlubování dobrých obchodních vztahů s obchodními partnery, iniciace úprav a zlepšování procesů
  • Pomoc při řešení nestandardních situacích ve vazbě na obchodního partnera
  • Aktivní účast na schůzkách s partnery, řešení problémů , pomoc při nastavování nových procesů / produktů do stávajících postupů

Co od vás požadujeme...

  • Výbornou znalost programů MS Office, /Excel, World, Outlook/
  • Pečlivost, komunikativnost, orientaci na zákazníka a týmovou spolupráci
  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Výbornou znalost anglického jazyka – každodenní využití

Co Vám nabízíme...

  • Nástup ihned či dohodou
  • Práci pro úspěšného a známého zaměstnavatele, na kterého můžete být právem hrdí
  • Místo výkonu práce - Praha 10, v blízkosti metra Strašnická
  • Širokou škálu firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 5 sick days, příspěvek na závodní stravování formou stravenek plně hrazenou zaměstnavatelem, balíček Benefit Plus v hodnotě 6 000 Kč na rok /možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou/, příspěvek na penzijní a životní připojištění, home office, flexibilní pracovní dobu)

Společnost
Global Payments Europe, s.r.o.
Adresa
V olšinách 626/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Manažer partnerského prodeje, Obchodní referent, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Global Payments Europe, s.r.o., Kateřina Koubová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.