Společnost Potrusil s.r.o. se zabývá prodejem a výrobou veškerého nábytku, včetně komplexní realizace. V našem sortimentu najdete například kanceláře, jednací prostory, kuchyně, obývací a dětské pokoje a mnoho dalších druhů interiérů. Jsme rodinná společnost působící na českém trhu již od roku 1993.

Obchodní zástupce - návrhář kuchyní a interiéru

Náplň práce :
• komunikace se zákazníkem
• vytváření 3D návrhů kuchyní a interiérů
• vedení zakázky od návrhu až po předání díla
• zpracování zakázek pro přípravu výroby

Požadujeme :
• VŠ/SŠ
• znalost programu KITCHEN DRAW, Carat, Turbo CAD
• komunikační schopnosti
• příjemné vystupování
• samostatnost
• zodpovědnost
• ŘP skupiny B
• časovou flexibilitu
• praxi v oblasti prodej kuchyní a interiéru.

Nabízíme :
• motivující finanční ohodnocení
• získání nových zkušeností v oboru
• zajímavé a dynamické zaměstnání
• pravidelná školení
• stabilní zázemí prosperující společnosti
• zaměstnanecké výhody

Společnost
Potrusil s.r.o.
Adresa
Radlická 3201/14, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 24 000 – 48 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.