Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Vedoucí týmu finančního oddělení #X2djY

Pracovní náplň:

Máte zkušenosti v oblasti účetnictví a s vedením týmu lidí? Máte analytické myšlení, jste proaktivní, zodpovědný a motivuje vás úspěch podřízených? Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí finanční účtárny.

Hlavní náplň:
- vedení menšího týmu účetních
- zajištění zpracování účetní agendy
- závěrkové měsíční operace
- příprava podkladů pro audit a s tím spojená komunikace
- zpracování DPH, roční daňové přiznání ve spolupráci s externí firmou

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení
- roční odměna
- 25 dní dovolené
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové kurzy na pracovišti
- sportovní a společenské akce
- další benefity

Požadujeme:

- VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření
- předchozí praxe na podobné pozici
- výborná znalost účetní agendy
- běžná orientace v daňové legislativě
- analytické myšlení, pečlivost
- schopnost komunikovat v AJ

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Litomyšl
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alexandra Hulíková
+420 778 766 531
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.